Wpis z mikrobloga

Mam zasilacz warsztatowy z przerobionego zasilacza ATX, który kupiłem w 2003 roku. Mam nadzieję, że nie jest z czarnej listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spora część narzędzi, które mam (jakieś młotki, pilniki, nożyki do tapet, szpachelki) mają spokojnie po 20 lat.
Kiedy miałem 6 lat i byłem w przedszkolu to pojechałem z ojcem na konkurs piosenki przedszkolnej. Ojciec grał na keyboardzie a ja zaśpiewałem piosenkę o ogórku. Nie wygrałem ale dostałem nagrodę pocieszenia - małą książeczkę dla dzieci "mini bajeczki". Nie pozbyłem się tej książeczki przez całe życie wychodząc z założenia że kiedyś przeczytam ją moim dzieciom. Kiedy faktycznie zrobiłem to po raz pierwszy (dziś mam 35 lat) okazało się że książka jest
@wojciech-bogdan: sprzęt z PRL z tego co widziałem od środka była raczej klejony na ślinę. Podejrzewam ze tajemnica dlugowiecznosci w tym wypadku jest praca przez 30 sekund dziennie ;)
@Nemo24: Jeśli lubisz, to:
- gry
- anime i mangi - szczególnie te "ambitniejsze"
- czytanie interesujących książek
- poszerzanie wiedzy w nowych dziedzinach, dzięki temu, że mamy teraz wszystko "na wyciągnięcie ręki"
- rozwijanie jakiejś pasji, tworzenie czegoś - może być biznes, może jakieś hobby wymagające czynności manualnych.

Co do posiadanych "zabytków":
- śrubokręt #1, gdzieś z przełomu lat 80. i 90. - "odziedziczony" po dziadku, który kiedyś zabrałem, bo