Wpis z mikrobloga

#przegryw Powiem wam coś co uznacie za #bluepill ale zauważyłem u siebie że #!$%@? mój przegryw najmocniej wpływa na moją psychikę kiedy nie robię absolutnie nic czyli #neet leżenie cały dzień w łóżku i kompulsywnie przeglądam YouTube i wykop i mi się tak nic nie chce że głowa mała,a jak chociaż zrobię coś pożytecznego trochę to już się lepiej czuje,Teraz walczę o pracę na stajni w okolicach #warszawa i odczuwam taki lęk że dosłownie wymiotuje mega się zmuszam ale muszę coś ze sobą zrobić bo mam taki korkociąg w głowie że jak będę tak wegetować dosłownie,bo ja wegetuje okropnie,to będzie magik szybciej niż mi się wydaje i jestem dopiero 9 miesięcy czysty od hery i morfiny #opiowraki plus przegryw to serio jakiś chory matrix,nie żyjcie w głową w chmurach tylko róbcie co kolwiek ze sobą bo bezczynność tak uzależnia że masakra,Mam nadzieję że wyjadę do tej Wawy koniec końców ale serce mi bije jak oszalałe..nie jest lekko...
legendaYakuzak2115 - #przegryw Powiem wam coś co uznacie za #bluepill ale zauważyłem ...

źródło: temp_file1760294838834305825

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Praca była zawsze naturalnym stanem człowieka, bo bez pracy się umierało. Teraz się nie umiera. Nie umiera się z głodu, z zimna. Umiera się z nudów. Powoli. I to jest tortura z czasem nie do wytrzymania. Żeby zabić ta nudę, wchodzi się w drugą skrajność, czyli użaleznienie od wszelakich bodźców, np. alkoholu, oglądania TV, YT, czytania wykopu...
  • Odpowiedz