Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: pracuję u bauera, nie za najniższą, ale nawet mając na co dzień kontakt z krowim gównem mam więcej godności niż ty. Pozdrawiam ciepło. Aha ty przypomnisz mi co tam się na tym placu stało jakieś czołgi studenci itp?
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Nasi bohaterscy Polscy urzędnicy chcięli mi ten towar podciągnąć pod rozporządzenie, które dotyczy wyciągów krzesełkowych i dźwigów, musiałem występować po oficjalne pismo z urzędu dozoru technicznego, żeby im powiedzieli, żeby się #!$%@?ęli w łeb :D Ale już oclone i jedzie do mnie, także dam znać jak dojedzie :)
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: No mówię, ale najlepsze, że napisali:
"Czy ten towar podlega pod to rozporządzenie, bo my nie wiemy, i nie my musimy tego sprawdzać - na importerze ciąży obowiązek wskazania czy towar podlega pod rozporządzenie."

Ja tam czytam, a tam jest napisane tak:
a) wciągarki i wciągniki,
b) suwnice,
c) żurawie,
d) układnice,
e) dźwigniki (podnośniki), w tym systemy do parkowania samochodów, z wyjątkiem dźwigników stanowiących wypo-
sażenie pojazdów, dźwigników do
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Pisałem do M. że to przecież jakiś #!$%@? absurd xD ale #!$%@?, wiesz jak to jest z europejską biurokracją z dupy. Ważne, że już gotowe, M. tam zadziałał troszkę i dla niego też wielkie dzięki, no i trzeba było im przemówić do rozumu, że to nie jest #!$%@? żaden wyciąg statków ani żuraw, tylko kawałek metalu z silnikiem xD
  • Odpowiedz