Wpis z mikrobloga

@adammalysz1993: Ale po co na to odpowiadać. Są ludzie którzy MUSZĄ Cie umieścić w jakiejś szufladzie żeby wiedzieć co mówić i myśleć. Tego nie zmienisz- więc sie z tym pogódź.
Ja nie widzę nic złego w wywiadzie z Dudą czy ogólnie z Mazurkiem ale nie mam problemu np z Mellerem.
@Squanto: Ale ja muszę wiedzieć co mam myśleć czekam na jukiś komentarz z gazety wyborczej albo tvnu albo tvp no jakis artykuł onetu ostatecznie, czy ich popierać czy hejtować, skąd mam wiedzieć, że są okej czy to jednak ukryci katopisowofaszysci
@Squanto: No oby kolego widzę, że obydwoje kierujemy się opinią rzetelnych mediów a nie pisuarowych gadzinówek. Ale jak liczyć dni parzyste i nieparzyste bo jak szabes wypada w sobote to niedziela wypada parzysta a u zamordystycznych polskich katoli nieparzysta? i bądź tu czlowieku mądry
@adammalysz1993: No tutaj musisz być bardziej nowoczesny i odrzucić relikt przeszłości jaką jest wiara historia i tradycja. Więc do każdego dnia podchodzisz tak samo. No chyba że to Pride Month to co innego🤷🏼‍♂️.
A potem już leci.
Okej, czyli każdy dzień jest nie binarny, rozsadne i naukowe podejscie. Teraz mamy black history month na pride month jeszcze musimy poczekać :( szkoda, że nie mamy black history month i pride month przez cały rok ale white privleged. rasisci na to nie pozwolą ://
@adammalysz1993: Aj, kurde jestem zacofany nie wiedziałem nic o black History month. No ale nowa historia to i nowe tradycje i zwyczaje. Cieszę się że rozwiałem wątpliwości i pomogłem kolego przenajmilszy 🤝
@Squanto: jeśli tak jak ja wesprzesz black history month i przekażesz swoja wypłate za luty najbardziej dyskrtminowanej spolecznosci swiata jaka sa czarne kobiety w usa która zarabia średnio 15 tysiećy złotych i wyrównasz mizoginistyczny i faszystoski pay gap i racial gap pokażesz swoj antyrasizm i odkupisz swoje zacofanie na brak wiedzy o black history month;) ja od 5 dni juz pale swoje kwanuzukowe swiece na parapecie;)