Wpis z mikrobloga

@niewiemjakiwybrac: Kacapy jak kacapy ale że dzielni Ukraińcy wspierani przez całe NATO przez pół roku niesamowicie skutecznej kontrofensywy gruzującej niedożywionych i pijanych Rosjan nie doszli nawet do żadnej mieściny to dopiero jest zagadka. Ale ja się nie znam i kontrofensywa pewnie się jeszcze rozkręci. ()
@Sossija: Ponad rok temu jak się ruskie sami poskładali niedoceniając skali wojny i był to max ich możliwości. Powinni wtedy siąść do rozmów pokojowych bo to był dla nich najlepszy moment. Teraz nawet z potężnym wsparciem zachodu po pół roku odbili jakieś 14 gównianych wiosek. XD

Równie dobrze mógł bym napisać że ruskie podbili Mariupol, Berdyansk, Donieck czy Sewastopol ( ͡° ͜ʖ ͡° )
@Sossija: Tak sobie tłumacz. Myślę że jak by Ukraińcy zdobyli jak to określiłeś "rurę z gównem" w kierunku Doniecka odtrąbił byś sukces na miarę zdobycia Berlina. Niestety Ukraińcom nie wyszło nawet to więc po części rozumiem twój cope ¯\(ツ)/¯
@Towarzysz_Moskvin: ojej ruskie się poskładali, jak mi przykro. To dlatego musieli #!$%@? z połowy zajętego terenu, tak? Dlatego fjutin ogłosił mobilizację, której jak mowil, nie będzie... kłamiąc po raz tysięczny.

Ukraina przyjęła rozsądną taktykę, zamiast pchać się na silnie obsadzone i umocnione tereny, spokojnie gruzuje kacapię i czeka na sprzęt.
@Sossija:

ojej ruskie się poskładali, jak mi przykro. To dlatego musieli #!$%@? z połowy zajętego terenu, tak? Dlatego fjutin ogłosił mobilizację, której jak mowil, nie będzie... kłamiąc po raz tysięczny.

Przecież dokładnie o tym pisałem cumplu XD Poskładali się bo nie docenili wroga, przyjęli optymistyczne założenia i dostali po dupie. Co się tak złościsz?

Ukraina przyjęła rozsądną taktykę, zamiast pchać się na silnie obsadzone i umocnione tereny, spokojnie gruzuje kacapię i
@Towarzysz_Moskvin: no I ile tego sprzetu stracili? Doslownie po 2 tygodniach zmienili taktykę i przestałi szturmowac na palę, widza. Kacapia zaś twardo. No i oryx oraz stosy materiałów że zgruzowamych kacapów nie dają ci do myślenia?
@Sossija: XDDD Niezły cope będzie z 500-600 sztuk potwierdzonego wizualnie na samym Zaporożu tak gdzieś do listopada. A wszystko to dla kartofliska pod jakimś Muchosrańskiem. Jeszcze ze trzy takie oszałamiajace zwycięstwa to może za dwa lata przebija siędo Tokmaku. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)