Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś czy w nowym Avatarze od Ubisoftu idzie jakoś sprawdzić statystyki ile się przeszło gry? W każdym far kraju chyba była taka opcja, a tu nic takiego nie mogę znaleźć, a skąd mam wiedzieć czy wykonałem wszystkie misje poboczne czy znalazłem jakieś inne duperele
#pcmasterrace
  • 20
@Pixario: szczególnie Avatara, który nie został do tej pory złamany ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym tyle wkładam kasy w swoją platformę do grania, że raz, dwa razy w miesiącu kupić oryginalna gierke w sumie juz mi różnicy nie robi wielkiej.
@Pixario: Tak ja na steamie i całej reszcie platform. Radzę poczytać regulamin, nigdzie nie kupujesz gry, tylko prawo do grania w grę. I w każdej chwili może ci zostać ono cofnięte.
@Pixario: I co z tego? Te gry nie są twoje, temat powraca co kilka lat, zawsze jak ktoś to wypowie głośno i zawsze ława oburzonych się nagle orientuje, że tak jest od kilkunastu lat XD W każdej chwili gaben może ci te gry odebrać bez słowa wyjaśnienia.
@Pixario: XD czego chcesz dowody? Regulamin sobie przeczytaj, że nie posiadasz żadnej gry na steamie. Posiadasz jedynie licencje na instalowanie i granie i ta licencja może być w każdej sekundzie odebrana. No chyba, że tylko klikasz "akceptuję" i myślisz, że masz do czegoś prawo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ba, nawet sami twórcy gier w każdej chwili mogą twój konkretny klucz aktywacyjny wyłączyć i stracisz dostęp. Też jest
@mati1990: przeszedłem w życiu do tej pory ponad 600 gier, wszystkie interesujace mnie premiery ogrywam na bieżąco, także nie bardzo( ͡° ͜ʖ ͡°) samego Avatara już przeszedłem mniej więcej w połowie, po prostu ciekawi mnie czy są w grze jakieś statystyki przejścia czy nie
@Pixario: A masz taki przykład na innych platformach? Które nie są powiązane z ukradzionymi kluczami czy innymi szemranymi sytuacjami.
Co ma rzeczywisty przykład z tym, że steam ma takie pełne prawo. To że się jakoś publicznie nie zdarzyło, nie zmienia nic z tym, że jest to możliwe i będziesz mógł co najwyżej jęczeć w internecie, bo się regulaminu nie czyta.

A, proszę bardzo:
https://www.forbes.com/sites/erikkain/2013/12/30/steam-removes-game-order-of-war-challenge-from-user-libraries/?sh=76682a552a29
Mogłeś sobie kupić grę, ale twórcy uznali,
@XanderPLXE: "To be fair, with the servers shutdown, the game would have been impossible to play anyways. This isn't simply because it's an online-only game. In fact, Order of War: Challenge has 18 single-player missions as well. But due to always-online DRM, even the single-player portion of the game requires the servers to be up and running.
Update: It appears that contrary to what I first believed, the single-player portion of
@Pixario: Oczywiście, że doczytałem i brak opcji uruchomienia nic nie zmienia. Gra którą posiadasz, została usunięta z twojego konta. Zamiast wyświetlić informacje, ze nie możesz grać, zwyczajnie została ci #!$%@? bez wiedzy i uprzedzenia z konta. I to samo może się stać z każdą inną w każdej sekundzie.
Nie wiem skąd jest twoje zdziwienie na oświadczenia, że nie posiadasz gier od jakiejś jednej firmy, skoro wszystkie inne mają dokładnie taki sam
@jurek-gagarin: ja samego uniwersum też za bardzo nie trawie, ale tam tak zalatuje far krajami, w które mi się zawsze gra bardzo dobrze, że się wciągnąłem bez reszty w tym odbijaniu posterunków i innych typowo ubisoftowych aktywnościach ( ͡° ͜ʖ ͡°)