Wpis z mikrobloga

#darksouls #eldenring #gry Chłop odpalił Elden Ringa, i zamiast grać to co chwila podziwia widoki. Kurde, to co FS zrobiło z mapą, ogólną kompozycją świata to jest niesamowite. Obawiam się że po przejściu Eldena żadna gra nie będzie mnie w stanie już tak zachwycić.
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@kinasato: Do Siofrii poniekąd już zszedłem, rozejrzałem się tam i stwierdziłem że to nie lokacja na dany moment gry, ale wstępnie mi się podobała. Np. w porównaniu do takiego Blighttown to jak niebo a ziemia
  • Odpowiedz
@bary94pl: w ogóle ten moment jak wychodzimy na otwarty świat, to jeden z najlepszych tego typu openingów jakie widziałem. Widzimy przed sobą ruiny kościoła, gdzieś tam w oddali jakiś zamek na skale i oczywiście ogromne, złote drzewo w tle, do tego ta cicho grająca muzyka. Nie chodzi nawet o samą jakość grafiki a klimat jaki to generuje. Ostatni raz tak mi szczęka opadła chyba w Oblivionie po wyjściu z kanałów i
  • Odpowiedz
  • 2
@jandiabeldrugi: Dokładnie tak. Grafika jest w porządku jak na obecne standardy. Ale to właśnie klimat i kompozycja kładzie na łopatki, i przyznam że mi ciężko znaleźć, z gier w które grałem grę, która tworzyłaby lepszy klimat. Chyba tylko porównywalnie mogę grę wymienić Drakensang: The Dark Eye (dla mnie klimatycznie majstersztyk, wywarł na mnie właśnie takie wrażenie jak opisujesz Obliviona, czy Fallouta 3), czy ukochaną serię Gothic( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz