Wpis z mikrobloga

Dzien dobry wszystkim -pierwszy wpis na tagu.
#motocykle
Od roku szukam motocykla ktory bedzie dla mnie komfortowy, mam problem z krzywym kregoslupem, w mlodosci roznosilem ulotki i plecak na jedym ramieniu zrobil swoje. Posiadam bmw f800R 2018 oraz kawasaki zr7s 2008, na kazdym z tych motocykli po max 30 km zaczyna mnie strasznie bolec kregoslup, nie moge sie wyprostowac jak wstane z siedzenia.
Mialem pasy materialowe, nie pamietam modeli ale nie zalowalem dudkow, mialy dzialac i nie dzialaly.
Rok temu mialem wypozyczona afryke na jeden dzien do testow ale to samo, bol po 30 km jazdy.
Podobno mozna kombinowac z zelowymi siedzeniami obszytymi na miare ale czy to zadziala?
Napiszcie mi prosze jak sobie radzicie z problemem bolu plecow, autorskie metody mile widziane.
Na chwile obecna szukam cos ala vstorm 2010 bo jednak pozycja siedzaca wyzej lepiej mi odpowiada i bede chcial go dostosowac pod moje plecy, dac mu lepsza kanape itd.
Jako ze nie mam gdzie trzymac goldwinga (mokre sny) bo mam tylko kawalek miejsca przed autem w hali garazowej, chcialbym miec cos w miare smuklego, nie drogiego bo to tylko na 2024 sezon i do eksperymentow z moimi plecami, jesli dojde do zwyciestwa to na 2025 sprzedaje cala stajnie i biore cos nowego aby sluzylo na dlugie lata ze wzgledu na potrzebne mi modyfikacje komfortu siedziska.
  • 12
Podobno mozna kombinowac z zelowymi siedzeniami obszytymi na miare ale czy to zadziala?


@Jezus_Choroszcz: Kwestia mocno indywidualna.

Obawiam się, że siedzeniem tego nie rozwiążesz, ale musisz zacząć od leczenia kręgosłupa. Na motocyklu ciało mocno pracuje, jeśli są zwyrodnienia, to dadzą o sobie znać na każdej maszynie.