Wpis z mikrobloga

W poniedzialek i każdego dnia w Biedronce brudne podłogi i palety zagradzające alejki, a w Lidlu 100% czyściej niz w Biedronce. Obserwacje Lidla nie tylko z gazetki. Do tego w Biedronce niejasne rabaty od razu przy każdym produkcie. Nie tylko 5.02.
#biedronka #lidl
  • 18
  • Odpowiedz
@M4YU: jedyny minus że w lidlu nie idzie kupić produktów z tych nieoczywistych, jak szczawiu w słoikach, różnych azjatyckich dziwactw itd.

no i często naganiacze na zbiórki czatują pod sklepem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@M4YU: Ja tam obserwuję pogorszenie w Lidlu. Też co ostatnio jestem, to masa może nie palet z towarem, ale jakiś dodatkowych wysepek. Jak duże zakupy to jednak lepszy duży sklep jak np. Auchan czy Selgros. Jak małe i weźmie się mały koszyk, to jakoś idzie się przebić, ale też różnie bywa ;/
  • Odpowiedz
@SiDi: nie wiem, pracujesz w centrali biedry? To jednostkowy przypadek. Poza tym Lidl ma szerokość alejek dwa razy większą od biedry. Jakbyś postawił to w biedrze to byś nie przeszedł a tu przejdziesz. Sam osobiście nie widziałem nigdy w Lidlu chlewu
  • Odpowiedz
  • 1
@Jestem_tu_zielony jeżdżę do 2-3 lidlow w Poznaniu i nigdy nie było zajebiscie przejezdnych alejek jak tu gadacie. Nie jest to chlew pokroju biedry, ale też nie jest dobrze.
  • Odpowiedz
@M4YU: na 2 lidle w mojej okolicy przypada 5-6 biedronek i tyle samo Dino, w obydwu Lidlach jest płatny parking i wiecznie nie działają parkomaty najbliżej sklepu.
Praktycznie przestałem tam jeździć, rodzinka też. Po #!$%@? się użerać z jakąś firma krzak o ekstra 100 za r zrobienie zakupów.

Na te wszystkie biedronki tylko jedna ma parking płatny, ale przez pierwszą godzinę nie musisz brać żadnego biletu. Wniosek, lidl żeruje na swoich
  • Odpowiedz
@M4YU: Kiedyś byłem w stanie przyknąć oko na wiele patologii w biedronce ze względu na to, że mieli naprawdę atrakcyjne ceny. Ale teraz? Problem tylko w tym że #!$%@? tych chlewionek tyle, że w wielu mieścinach po prostu nie ma innych dyskontów a mniejsze sklepy wymierają.
  • Odpowiedz
@j3sion a to zależy od biedry bo na moim rejonie w dobrym miejscu biedra ma parkomat i bilet musi być pobrany, w mieście przynajmniej dwie takie znam ale wiadomo czemu to jest tak zrobione, żeby ludzie nie parkowali pp sklepach bo pod blokiem nie ma miejsca
  • Odpowiedz
no i często naganiacze na zbiórki czatują pod sklepem ¯\(ツ)/¯


@zwykly_szarak: A pod Biedronkami nie? z ciekawości pytam, bo nie chodzę do Biedronek. Pod Lidlami to jest #!$%@? plaga, jak nie zbierają na Ukrainę, to na chore dziecko/pieska/kotka/wstaw cokolwiek
  • Odpowiedz