Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam klasycznego opiekacza/tostera/sandwichera (zwał jak zwał) bo w moim 30-letnim clatronicu wytarła się już całkowicie ta warstwa antyprzylepna i tosty trzeba obkładać papierem do pieczenia. W moim tosterze jest fajne to, że robi on grubsze tosty, nie spłaszcza ich tak jak większość tosterów które widziałem przez co można do nich naładować więcej nadzienia i nie są takie twarde. Z tego też powodu szukam czegoś podobnego no ale nie mam za bardzo punktu zaczepienia, najchętniej kupiłbym drugi taki sam ale niestety już pewnie nie są produkowane od xx lat. Ktoś może polecić coś fajnego?
Zdjęcie dla uwagi :)
#opiekacz #toster #agd #gotujzwykopem #kuchnia
addwad - Cześć, szukam klasycznego opiekacza/tostera/sandwichera (zwał jak zwał) bo w...

źródło: chrome_nFpwnbGRRv

Pobierz
  • 8
@addwad: Sprzedaję. Sam z OptiGrilla korzystam, trochę droższy, ale według mnie komfort korzystania z grilla, a opiekacza to niebo, a ziemia. Ale z klasycznych opiekaczy - Breville numer 1. Płytki ceramiczne, możesz je myć w zmywarce, sztywny zatrzask. 300zł przeginka? Chopie, nie kupujesz sandwicza raz w miesiącu, bez przesady :)