Wpis z mikrobloga

@Kapitalista777: zobacz sobie zasięgi jakie kto wykręci i zobaczysz kto jest przystawką w tym pisowskim daniu. Smacznego. Propoganda dla Mariuszy, ja tego nie kupuje Mariusz ale powodzenia w głosowaniu na Krzysia. Dla beki oczywiście, a potem dla beki stworzy partię która dla beki docelowo skończy jak Kukiz.
Kwotę wolną od podatku 60k


@93michu93: kwota wolna to socjalizm i nie powinna być zwiększana.

Jedyny pomysl, który mnie przekonał do kwoty wolnej, powiedział memcen. Że kwota wolna powinna być skorelowana z pensja minimalna, żeby rząd za darmo nie mógł windować pensji minimalnej
kwota wolna to socjalizm i nie powinna być zwiększana.


@moj_wykopowy_login: beka xD
Socjalizm to zabieranie i rozdawanie. Kwota wolna to zostawianie hajsu w kieszeni pracujacych. Niezly socjalizm xD
Sprawdz sobie definicje np. na wikipedii bo moze nie rozumiesz dobrze pojecia
@moj_wykopowy_login: a mozesz mi ty posluchac gdzie oni mowia, ze podatki powinny byc wysokie, a kwote wolna najlepiej zdjac calkowicie? Bo wiesz jak sie na cos powolujesz to na pewno znajdziesz przyklad. Znajdziesz, prawda?

Podatek dochodowy to kara za prace, im lepiej pracujesz tym wiecej placisz. To jest tragiczne.
dobra, napisz, kto konkretnie z tego grona jest peowcem? Chociaż jedna osoba


@Gours: XD

Ogladnij sobie kiedyś te hehe śmieszne filmy Modzelewskiego, przecież to poziom Silnych Razem i Neuropy.

Żulczyka czy Dumy pewnie też nie znasz?

O Korwin - Piotrowskiej nawet wspominać nie będę.
@Gours: Modzelewski w programie na YT ma kącik o "ceramice" w którym często goszczą pisowcy( ͡ ͜ʖ ͡) no i cały czas prosi o pozew od ordo szuris którym go straszyli XD
Stanowski i Mazurek poza ciśnięciem PiSowców


@Kapitalista777: oni cisną to kupe w kiblu co najwyżej. Jak ktoś robi wywiad z szumowskim i nie podnosi tematu respiratorów albo zaprasza do Kamińskiego i nie pyta o Leppera to jest pisowcem. Zamykam temat.