Wpis z mikrobloga

Jest sens się męczyć z przenoszeniem numeru prepaid do innej sieci? Słyszałem że w salonach niezbyt chętnie do tego nastawieni...

I gdzie teraz najlepsza internetowa oferta na kartę? Teraz mam Orange free ale wkurza mnie trochę to że pakiety po doładowaniu mają taką krótką ważność i ciągle mi przepada...

Kilka lat temu to była świetna oferta gdzie pakiety się sumowały a rok ważności był za darmo i wystarczyło raz w miesiącu za dychę doładować xD

#prepaid #smartfon #android
  • 6
  • Odpowiedz
@0caffe: Sieć macierzysta totalnie Cię nie interesuje. Idziesz do docelowej. Jak kręcą nosem to znaczy, że zajmiesz im czas, a oni nie dostają żadnego bonusu za to, a w tym samym czasie mogliby przyjąć kogoś, kto podpisze umowę. Ale Ciebie to także nie interesuje. :D mają obowiązek zrobić robotę. Pewnie przenosisz na kartę, podpisujesz jeden papierek czy może dwa, dostajesz kartę sim i info kiedy prawdopodobnie (zwykle o północy tego samego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bonpensiero w sumie to korzystałem z tej opcji żeby przedłużyć na 7 dni ale nie wiedziałem że można na cały rok, 29zł to całkiem atrakcyjna cena, chyba tak zrobię, dzięki 😄
  • Odpowiedz