Wpis z mikrobloga

Ja pierdykam, dla mnie jest to niewiarygodne, że w XXI wieku istnieje sobie imperialne państwo powstałe na gnębieniu przez ostatnich 300 lat tubylczej ludności rozrzuconej na ogromnym obszarze, wyznające jakąś pokręconą wersję chrześcijaństwa, któremu choć ziemi i surowców nie brakuje, to wszędzie się panoszy i straszy cały wolny świat atomem, bronią i wojną. Państwo, które ciągle się wpierdziela w sprawy Europy, w szczególności wschodniej, dążąc do całkowitego podporządkowania sobie tego regionu, które non-stop próbuje ustawić na stołkach jakieś swoje marionetkowe rządy i destabilizować sytuację poprzez swoje tuby propagandowe. Kraj, który sobie literalnie anektował kawałek niepodległego europejskiego państwa, ustanowił tam jakąś mafijną bananową republikę, wcielił do swojego sojuszu, bombardował inny, dumny naród, mordując tysiące cywili i czyniąc spustoszenie. Państwo, które jak postawi gdzieś but swojego żołdaka, to już nigdy stamtąd nie wyjdzie.


#usa #europa #serbia #kosowo #rosja #ukraina #heheszki
  • 18
  • Odpowiedz
Brawo, wreszcie jakiś głos rozsądku na tym tagu! Trzeba wreszcie jasno sobie powiedzieć, że to USA jest największym zagrożeniem dla pokoju niż rosja. Ba uważam, że to USA z Pisowcami sprowokowało Rosję do ataku


@WalecznyLibertarianin: xdddddddddddddddd
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa: Ale to przecież bałkańska ,,mała Rosja", czyli Serbia zaczęła robić burdel w regionie czy to napierając na inne jugosłowiańskie kraje, czy wprowadzając opresję / dyskryminację Albańczyków w Kosowie. To Serbia zaczęła, a nie USA.
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa: Ostatecznie Ameryka wysłała swojemu rosyjskiemu sojusznikowi następujący sprzęt wojskowy:

400 000 jeepów i ciężarówek
14 000 samolotów
8000 traktorów
13 000 czołgów
I takie zaopatrzenie:

Ponad 1,5 miliona koców
15 milionów par butów wojskowych
ton bawełny
2,7 mln ton produktów naftowych (do paliwa samolotów, ciężarówek i czołgów)
4,5 mln ton żywności
Amerykanie wysłali także broń, amunicję, materiały wybuchowe, miedź, stal, aluminium, lekarstwa, radia polowe, narzędzia radarowe, książki i inne przedmioty.
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa: do tego otworezyli dwa nowe fronty we wloszech i normandii, to jest denializm historyczny twierdzenie, ze zsrr wyzwolilo, bez usa byli bysmy dzis prowincja niemiecka a nasz narod parobkami, jak mozna byc tak odklejonym czlowieku juz w 1942 byly plany poddania sie i traktatu pokojowego zwiazku sowieckiego z 2 rzesza jak by nie pomoc usa rosja by sie poddala, glowny wklad zsrr to masa ludnosciowa
  • Odpowiedz