Wpis z mikrobloga

@DFWAFDS: Bo gdzieś od pół roku zaczął wchodzic w dupę pisowi i chciał zrobić z kanału sportowego tubę propagandową. Dokładnie wtedy kiedy zaczął rozwiajć własne biznesy i zarabiać gruby hajs. A teraz już nawet się nie kryje i ruszył z oficjalnym kanałem propagandowym pisu. Po prostu okazał się zwykłą sprzedajną szmatą, coś jak Kukiz.
@Akko: co za bzdura. Stanowski jest pro-pis od kilku lat i są na to dowody tylko wykopki to dauny i wolały lizać go po dupie zamiast przejrzeć na oczy.

co to się stanęło że tak każdy teraz na wykopie najeżdża na stanowskiego? Wydaje mi się że jeszcze tak z 6-9 miesięcy temu był ubóstwiany na wykopie xD


a ie pamiętasz jaki był najazd na stanowskiego gdy selekcjonerem zostawał Michniewicz? KS i
@silquer: Prawda o stanowskim to jest zesranie się? Znasz takie pojęcie projekcja? Jak nie to poczytaj bo jesteś chodzącą definicją. Tasujesz się cały dzień do kanału zero (wystarczy spojrzeć na twój profil) a największą bekę mam z tego, że ty jako JEDYNY wykopałeś znalezisko z kolejnym ich filmikem na główną, podczas gdy reszta wykopków solidarnie zakopała xDDDDD Pogadaj ze stanowskim żeby więcej ci płacił za promowanie tego gówna bo to jak
Akko - @silquer: Prawda o stanowskim to jest zesranie się? Znasz takie pojęcie projek...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-03 161557

Pobierz
@silquer: Chłopie, tak się zesrałeś, że aż dwa komentarze musiałeś wyprodukować jeden pod drugim xD Twoja stara pewnie nie nadąża z podcieraniem ci dupy co nie?