Wpis z mikrobloga

Nie jestem zwolennikiem PiS, ale to, co w ostatnim czasie prezentuje Donald Tusk i jego partia, jest dalekie od nazwania tego nieskutecznoscia. Jego brak delikatności i bardziej agresywna postawa niż zwykle w ostatnich działaniach, może jedynie zaszkodzić partii takiej jak PiS. Widać, że nie jest już tym politykiem, którym był kiedyś. Chciałem również przy tej okazji przypomnieć o OFE i podwyższeniu WIEKU EMYRYTELNEGO, które to ustawy dotknęły miliony Polaków i Polek. Jest to niewątpliwie zasługa Tuska.

No i jeszcze ogolem beka z "uśmiechniętej koalicji" i "fajnopolactwa" używanych jako inwektywy.
O "100 konkretach" nawet nie będę zaczynał.

#bekazpisu #polityka
BrightBeamBuddha - Nie jestem zwolennikiem PiS, ale to, co w ostatnim czasie prezentu...

źródło: 472295_r2_940

Pobierz
  • 5
Chciałem również przy tej okazji przypomnieć o OFE i podwyższeniu WIEKU EMYRYTELNEGO, które to ustawy dotknęły miliony Polaków i Polek. Jest to niewątpliwie zasługa Tuska.


@BrightBeamBuddha: obie decyzję były dobre i uzasadnione. To jest coś czego PiS nigdy nie potrafił - robić reform które są skrajnie niepopularne, ale dobre dla kraju. Te obniżenie wieku emerytalnego dało się przeprowadzić tylko dlatego ze wciąż jesteśmy w dobrym punkcie jeśli chodzi o drabinę demograficzną.
@papaj9000: dobrze powiedziane, niestety dalem ciężko jest nam wyciągać wnioski z poprzednich lat/wieków gdzie reformy, które na początku bolały ludzi z czasem przynosiły korzyści. Pora zmienić nastawienie z krótko na dalekowzroczne, ale do tego potrzeba świadomego społeczeństwa