Wpis z mikrobloga

@thority: Czasem Polsat z Rymanowskim lub Witwickim, a tak to w ogóle. Ale jakichś prawicowych gównoportalików też nie czytam. Lubię tylko czytać to, gdzie są suche fakty i jakieś dane. KIKŚ na fb, może czasem przejrzę Business Insider itd. Słucham Radia ZET - gość Rymanowskiego, od biedy Lubeckiej też mogę.

Kiedyś ludzie narzekali na Gozdyrę, bo zgrywała taką dobrą ciocię, ale ona nokautuje połowę pseudodziennikarzy.
Konserwatywne mireczki, oglądacie w ogóle teraz jakąś telewizję bez uczucia zażenowania?


@thority: bez uczucia zażenowania siedzisz na wykopie? To niemniejsze gówno od telewizji tbh
@colliee: nie no na wykopie jest jednak dynamika jakaś.
Lewaki piszą, że to prawacki ściek, prawakl piszą, że to lewacki ściek, eksperci są ciągle podzieleni w kwestii tego, kto rządzi tym portalem.
Nie ma jednej uśmiechniętej narracji prodonkowej, jak teraz w TVP i TVN, albo szczękościskowej narracji projarkowej, jak drzewiej w TVP.
Nie ma jednej [..] narracji


@thority: ależ jest na wykopie ogromny mob mentality. Wpakujesz się w dyskusję zdominowaną przez inną stronę i twój głos znaczy tyle co zacytowanie polityka we wrogim mu medium szybko opatrzone wyśmiewającym komentarzem. Rzadko spotykane mieszane dyskusje to jakiegoś rodzaju odpowiednik debaty z zaproszonymi gośćmi z różnych stron debaty publicznej w telewizji. Wykop jest ściekowy w tym aspekcie przez powszechne wyzywanie i upośledzoną moderację, arbitralnie stwierdzającą co
@colliee: Na głównej z jakiegoś powodu dominuje narracja propisowska, na mirko raczej prodonkowa, a cokolwiek napisanego o Hołowni, co nie jest peanem, zyskuje ci automatycznie miano "szmateckiego". Ciekawe w sumie, dlaczego tak.

Ale poruszyłeś tylko polityczne aspekty Wykopu i telewizji. W telewizji masz jeszcze inne treści - możesz czasem trafić na jakiś dobry film czy dokument. Na wykopie nie natrafisz na nic równie ciekawego

Poobserwuj inne tagi może. Ja na przykład
@thority: sprawdzałem wiele specjalistycznych tagów i jest tam taka znikoma aktywność, że są praktycznie bezwartościowe. Już nawet Redditowe odpowiedniki są o niebo lepsze, a oczekując profesjonalnych głosów można zajrzeć do specjalistycznych Discordów. Jeśli w tagach odpowiadających twoim zainteresowaniom jest większa aktywność to super i wykop może być w tych dziedzinach czymś wartościowym