Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@robert_blaszczykowski: nawet w opisie na allegro jest wyraźnie napisane "W imieniu Pana Macieja Orłosia przekazuje na licytację WOŚP bagażnik dachowy .... w komplecie autograf na bagażniku i osobiste przekazanie przez Pana Macieja".
To gdzie manipulacja? Ale was piecze, że ktoś może wyśmiewać si, z uśmiechniętej koalicji.

@chwilowypaczelok: - bo to niedobre jest. Każdy swoi po swojej stronie barykady i żadne fakty tego nie zmienią.
@brakslow: widziałem to ogłoszenie i napisałem wszystko w poście. Jeżeli czytasz to ogłoszenie o bagażniku i być może widziałeś też oficjalną aukcje Orłosia a jednocześnie nie widzisz żadnej manipulacji ze strony Stanowskiego i próby ośmieszenia Orłosia całkowicie z dupy to mianuje cie zaszczytnym tytułem 'Mariusza z Brighton'

Gratuluję!!

Fyi @chwilowypaczelok
@robert_blaszczykowski: może nie zauważyłeś, ale to nie jest poważny program i oni naśmiewają sie dość często z takich głupich sytuacji. Sam Orloś również nie zaprzeczył, że ktoś podszył się pod niego. Nawet nie chciał sie wypowiadać na ten temat.

mianuje cie zaszczytnym tytułem 'Mariusza z Brighton'

klasycznie, trzeba przypiąć każdemu łatkę, kto się z nami nie zgadza. Dodaj jeszcze że jestem pisiorem, bo tego zabrakło.
Sam Orloś również nie zaprzeczył, że ktoś podszył się pod niego. Nawet nie chciał sie wypowiadać na ten temat.


@brakslow: ależ Orłoś nawet nie musiał zaprzeczać. Ja zakładam, że było tak jak na aukcji, że Orłoś faktycznie dał tam autograf. I co w tym złego? Jakiś random ty czy ja nie może wystawić na aukcję bagażnika, a żeby lepiej się sprzedało to dać na zdjęciu sławną osobę bo pewnie inaczej nikt
@robert_blaszczykowski: to jest program rozrywkowy, a nie publicystyczny. Jest mnóstwo poważnych programów, w radiu, telewizji czy Internecie. Mazurek prowadzi poranną rozmowę w rmf fm i akurat w polityce siedzi od bardzo dawna. Ale akurat ten program ma mieć lekką formę, taka prześmiewczą. I jak widać to się sprzedaje.

Niby mogą wystawić co chcą na aukcji. Ale z drugiej strony, trochę mogli to przemyśleć. Podejrzewam że Orłoś po tylu latach prowadzenia telexpresu,
o jest program rozrywkowy, a nie publicystyczny.


@brakslow: pomijając fakt, że ja tam żadnej rozrywki nie widzialem i ani razu się nie zaśmiałem to jest tyle rzeczy dookoła z których można się śmiać, że nie trzeba się uciekać do ohydnej manipulacji na temat znanej osoby rodem starej tvpis.

Niby mogą wystawić co chcą na aukcji. Ale z drugiej strony, trochę mogli to przemyśleć. Podejrzewam że Orłoś po tylu latach prowadzenia telexpresu,
Gość w jakiś sposób wszedł w posiadanie bagażnika który kiedys należał do Orłosia i postanowił to spienieżyć na wośp.


@robert_blaszczykowski: sam Orłoś miał przekazać przedmiot, przynajmniej to jest napisane na aukcji. Więc raczej dobrze wiedział co sie dzieje, a nie że ktoś próbuje go wykorzystać.
Ale to trochę jest taki pudelek, w pewnym sensie. Robią sobie żarty z polityków. Mazurek zresztą siedzi w polityce długo i zna wielu z nich dość
sam Orłoś miał przekazać przedmiot, przynajmniej to jest napisane na aukcji. Więc raczej dobrze wiedział co sie dzieje, a nie że ktoś próbuje go wykorzystać.


@brakslow: no pewnie ze wiedział i co z tego?! Dał swoją twarz i rozpoznawalność jakiemuś randomowi dla wyższego celu a sam wystawił akcje taką jak tysiące innych celebrytów bo właśnie wiedział co marketingowo wygląda lepiej.

Stano tyle razy naśmiewał się z pudelka a robi takie same
W odcinku wyśmiewali się z Orłosia który na aukcję charytatywną WOŚP wystawił stary bagażnik samochodowy.


@robert_blaszczykowski: to jest w ogóle szczyt #!$%@?ństwa, żeby gość który promował hazard na aukcji WOŚP wypominał komuś coś takiego