Wpis z mikrobloga

No i Makłowicz znowu pierdzieli głupoty w swoim programie. Mam wrażenie, że odkąd każdy jego wyjazd to wyjazd sponsorowany to kanał ten stracił mocno na swojej wiarygodności (nie żeby zawsze ta wiarygodność była duża).

W ostatnim odcinku stwierdził, że jakaś kolejka gondolowa gdzieś w Wietnamie jest najdłuższa na świecie bo ma prawie 8 km. Otóż nie panie Robercie, najdłuższą koleją gondolową na świecie jest Gold Gondola w serbskim Zlatiborze o długości 9 km. Dziwi twój słaby risercz tym bardziej, że Bałkany to przecież ponoć jeden z twoich ulubionych regionów.

W jednym z odcinków z Madery też polecał targ Lavradores w Funchal. Och jak tam lokalnie jest, jak tam rolnicy sprzedają, jakie produkty cudowne. Taki #!$%@?, ten targ to typowa łapanka na turystów gdzie za kilka owoców od bajerantów zapłacić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset euro. To już chociaż wybrałby się na Santo da Serra gdzie faktycznie przynajmniej czuć lokalność, a sam targ odbywa się tylko w niedzielę, a nie jest dostępny każdego dnia.

O tych jego produktach Makłowicz i Synowie nawet nie wspomnę bo sprzedawanie oliwy z mieszanki oliw pochodzących z UE i spoza UE za 120 zł/litr można skomentować tylko w jeden sposób - XD.

Ogląda się to wciąż przyjemnie, ale to już chyba stało się zwykłym show, a nie programem, z którego można czerpać jakąś tam wiedzę.
#maklowicz #podroze #podrozujzwykopem #gorzkiezale
Krupier - No i Makłowicz znowu pierdzieli głupoty w swoim programie. Mam wrażenie, że...

źródło: ac2265db284a2050c9c4eb160a966566a230b9b3

Pobierz
  • 9
jeszcze widziałem makaron, który był droższy niż Barilla. xD


@Krupier: Serio? A myślałem, że Barilla - swoją drogą świetne makarony - jest najdroższa z tych popularnych. A makaronu od nich jeszcze nie widziałem, pewnie i tak bym nie kupił ¯\(ツ)/¯
jeszcze widziałem makaron, który był droższy niż Barilla. xD


@Krupier:

A myślałem, że Barilla - swoją drogą świetne makarony


@kolejne_juz_konto: A wy nie wiecie, ze barilli nawet wlosi nie kupuja bo to gowniany makaron? XD

Jakies sloikowe produkty maklowicza mnie srednio interesuja, ale akurat "jego" makaron to dobrej jakosci bronze-die. Kupilem kiedys na promce taniej niz wychodzi pomaranczowy jak papaj od barilly, i nie ma sie do czego przyczepiac XD
A wy nie wiecie ze barilli nawet wlosi nie kupuja bo to gowniany makaron? XD


@eric2kretek: dokładnie, żaden Włoch nigdy go nie kupił. XD

Jakies sloikowe produkty maklowicza mnie srednio interesuja, ale akurat "jego" makaron to dobrej jakosci bronze-die. Kupilem chyba na promce taniej niz wychodzi pomaranczowy jak papaj barillowy XD


@eric2kretek: ja wolę La Molisana. XD
A wy nie wiecie ze barilli nawet wlosi nie kupuja bo to gowniany makaron? XD


@eric2kretek: #!$%@? mnie to interesuje, bo u nas ciężko znaleźć lepszy makaron niż Barilla. Wychodzi na to, że italskie gówno jest lepsze niż nasze perełki, co za wstyd. A gówien makłowicza już nie kupię nawet na spróbowanie, już się na sztucznych sosach przejechałem. Mogę kupić chemię znacznie taniej, dziękuję postoję.

ps. a PRAWDZIWY Włoch to takiego
@Krupier: No w tych czasach, to nawet marketowe brandy maja zajebista jakosc makaronow. Maklo sie troche spoznil z takimi produktami

@kolejne_juz_konto: ps. a PRAWDZIWY Włoch to takiego suszonego gówna nie kupuje, tylko sam robi (co jest proste) lub kupuje lokalnie świeże, codziennie wyrabiane


Makaronow suchych durum i swiezych jajecznych uzywa sie w zaloznosci od potraw. Wlosi #!$%@? suszone makarony, a nawet najlepsze kanjpy potrafia sprzedawac swoj suchy makaron, tylko np