Wpis z mikrobloga

Streszczenie połowy filmiku z rana, Ksysia i Mazurka. 14 minut w pigułce.

„Będziemy siedzieć, w wolnej Polsce wszyscy będą siedzieć” wyśmiewanie rozliczania przestępstw Pisowców
TVP = TVN, no wiadomo wywalili Rachoniów to ktokolwiek inny to TVNowiec
Szymon Hołownia z Mam Talent, nie zapominajcie o tym że był w Mam Talent. W TVN. W Mam Talent (TVN)
Hołownia to showman, dawać Prokopa zamiast niego bo ma lepsze riposty.
PIS partia emerytów i rencistów.
Hołownia może powiedzieć ”zamknij się Kaczyńskiemu” – szok, jak marszałek może tak pilnować dyscypliny???
Hołownia zrobił Youtube z sejmu bo dostał przycisk srebrny.
Pis się skarży zagranicą, dzieciaki. Odrobina symetryzmu żeby nie jechać non stop po Koalicji.
Krytyka stawek pisowskich „dziennikarzy”
TVP zostało PRZEJĘTE! Niezgodne z prawem! „Postawny Pan” – zamiast „silni ludzie” – Kszyś nie jest pisowcem bo używa innych słów!!11!
Znów powielanie sprawy z niewpisaniem do KRS pierwszego zarządu. Sprytnie pominęli, że i tak spółka TVP jest w likwidacji. Mariusze się nie kapną, ważne że nielegalne przejęcie przez PO.
Naprawiają Państwo nielegalnie! – Proszę przestrzegać pissowskich przepisów.
Prawo obecnie nie ma znaczenia, silni ludzie wchodzą i robią co chcą.

#kanalzero
  • 3
@nastynas: Moze ogladalismy inne programy ale watek z holownia to widze ze chyba sporo napracownaka poszlo zeby wyciagnac max pisowszczyzny z tematu ktory nie brzmial pisowsko. Owszem ciagneli temat ze showman i jest z mam talent ale nie widzialem krytyki, co do zrobienia YT to bylo wspomniane w kontekscie riport i kanalu a nie przycisku. Co do pisu jako partii rencistwo to znowu chodzilo o kontektst zatrudnienia prokopa albo wojewodzkiego jako