Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 3
@alkb: Krótki opis oferty gdyby warszawscy globetrotterzy zechcieli odwiedzić miasto koziołków

Zaczniemy od centrum, to powinno pobudzić zmysły głodnych świeżo lanego betonu. Przy ul. Ogrodowej, ul. Solnej, ul. Górna Wilda w ramach APARTAMENTOWCOW PREMIUM wystarczy wydać 23 k/m2 aby cieszyć się widokiem na sąsiednie kamienice i czyste powietrze wychodzące z ich kominów. Luksus w najczystszej postaci.

Dla mniej zamożnych Warszawiaków mamy też odpowiednik Białołęki - miniratki za inwestycję na Świerzawskiej po
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Szemiques: rzecz w tym że teraz wszystkie inwestycje chcą być "premium". Anegdotycznie podam że jeszcze do połowy 2022 stały mieszkania z tarasem, ost. piętro blisko centrum za 11,5-13k, obecnie cokolwiek o tym samym profilu to 18-23k. Zwykłe mieszkania w tych blokach były po 9-10k, obecnie 13-15k.
  • Odpowiedz
@alkb: Ostatnio niestety w Poznaniu wskoczyło wiele ofert "premium" po 18-25k/m2 (np. MaltaView, Ogrodowa 12, Pułaskiego 19) - to premium dość dyskusyjne, ale bawią się w jakichś konsjerży na wejściu, ogrody na dachu itd. Myślę, że to mocno nabiło średnią cenę ofertową. Natomiast zwykłe bloki chyba trzymają na ogłoszenie 0%, bo pojawia się tego mało, a jak wskakują to z ofertą ok. 13-15k/m2, i to jest taka bardziej realna średnia, choć
  • Odpowiedz