Wpis z mikrobloga

#kanalzero #polityka #bekazpisu #sejm hmmm w sumie ten wywiad dowiódł opinii, która powszechnie krąży w obiegu. Duda to prywatnie zwykły i całkiem fajny gość, który wszedł w niepasujące buty. W paru odpowiedziach wyszedł z niego pewien kompleks - jak mówił o tym ile zebrał głosów albo, że on wygrał wybory na prezydenta a Tusk i Kaczyński nie. Duda to byc może całkiem niezły materiał na polityka drugiego szeregu ale na pewno nie głowę państwa i lidera. W zasadzie tylko przy pytaniu o Rosji jego odpowiedź miała większy sens i trzymała się kupy. No może jeszcze to gdy powiedzial, że nie jest radykałem - no może i prawda bo do takiego np. Czarnka mu daleko - niemniej nie zrobił za wiele by wyjść z roli prezydenta swojego elektoratu. W innych sprawach - jak np. o "spotykania przy wódeczce" z Manowska strasznie kluczył. Mam wrażenie, że w ogóle w jego głowie nie siedzi taka myśl, że swoim sprawowaniem urzędu mógł przyczynić się do działania na szkodę państwa. Duda też swoimi minami mógł tym wywiadem dostarczyć materiału memicznego :D Sam Stanowski mega słaby. Nie uniósł rozmowy w takim formacie. Natomiast w Mazurku mniej Mazurka z RMF, ale to ciągle mało by móc go nie postrzegać jako kryptopisowca.
  • 5
@Clefairy no ale przecież to napisałem - w calej rozmowie kluczy, normalnej odpowiedzi udzielił raz czy dwa. Pisząc o tym, że jest "zwykły i fajny" odwoływałem się raczej do tego jaki może być w relacjach typowo prywatnych. Według mnie do pełnionej funkcji się nie nadaje, zbyt wiele razy zawiódł, zbyt dużo popsuł, ciężko będzie znaleźć gorszego prezydenta.
@szychun: Nie oglądałem wywiadu i nie zamierzam ale fajnie że to mniej więcej streściłeś. Czyli było zwykłe palenie głupa w przypadku Dudy.

@Clefairy To nie jest zwykły zakłamany polityk, takich zwykłych masz w sejmie. Typ jest prezydentem i swoimi działaniami szkodzi Polsce w sytuacji gdy obok trwa wojna, mam wrażenie że wiele osób o tym zapomina. Tym bardziej będzie należał mu się trybunał stanu i długa odsiadka po zakończeniu kadencji.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.