Wpis z mikrobloga

Oglądam właśnie ten wywiad z PAD.
Miałem obawy czy Mazurek ze Stanowskim tego nie zamordują, ale nie spodziewałem się, że PAD aż tak bardzo się tym wywiadem skompromituje...

Poziom ignorancji, wiary we własną propagandę, oderwanie od rzeczywistości są porażające. Wiedza o świecie, wielkopolactwo, kompletne przestrzelenie w kwestii Trumpa, USA, Putina, Rosji, wypowiedzi o Rosyjskim Krymie, a jestem dopiero w połowie.

Nie sądziłem, że komuś na tej pozycji wystarczy tylko dać przestrzeń do swobodnej wypowiedzi, bez przygotowanych wcześniej pytań i bez założonej narracji ze strony takiej czy innej stacji telewizyjnej.

Do tego ta sztuczność, próby bycia fajnym na siłę i powykręcana postawa...

Straszne, niesmaczne, żenujące do bólu.
#kanalzero #polityka
  • 19
@aa-aa No nie. Jeśli ktoś mówi o potężnej polskiej armii, potężnej obronie przeciwlotniczej, to jest oderwany od rzeczywistości. Umowy ramowe nie walczą.
Rosja jest strasznie słaba - widać to właśnie na froncie.
Wypowiedzi o Krymie skandaliczne.
Trump to twardy chłop, ale jednak miły, więc krzywdy nam nie zrobi, bo jesteśmy POTĘGĄ - 120 milionów ludzi w regionie. Kto mu robi briefingi z tego w jakim kierunku idzie MAGA?
I tego jest mnóstwo.
@Frygus96 Traktowanie wykopu jako źródło informacji, szczególnie przy kompletnym braku weryfikacji użytkowników, jest delikatnie mówiąc dla lekko ograniczonych umysłowo. Za dużo tu onucowych treści i za dużo różnego rodzaju manipulacji.
TT przy rozsądnym doborze obserwowanych mógłby być w tym dobry, gdyby nie algorytmy Elona, więc w tematach politycznych ze źródeł mówionych zostaje kilka kanałów na YT, a ze źródeł pisanych znam tylko jedno.