Wpis z mikrobloga

Duda wygrał dwa razy wybory tylko i wyłącznie dlatego, że go kaczyński wybrał na swoją marionetkę. Gdyby nie on, to duda pewnie nadal byłby nic nieznaczącym trzecioligowym posłem na sejm.

Każdy prezydent przed dudą miał silne zaplecze i wpływy polityczne w swojej partii - nawet komorowski, który był marszałkiem, a wcześniej ministrem i wieloletnim parlamentarzystą oraz represjonowanym opozycjonistą antykomunistycznym.

Poprzednicy dudy to nie byli goście, którym można było po prostu nie podać ręki.

Miałem kiedyś nikłą nadzieję, że duda jest chociaż w minimalnym stopniu świadomy tego że gówno znaczy i gówno znaczył. Takie pokazy onanizmu jak w dzisiejszym wywiadzie pokazują, że człowiek jest nie tylko mierny, ale do tego odklejony od rzeczywistości.
#kanalzero #polityka #bekazpisu #tvpis
  • 7
@Matpiotr: fajnopolaki kochają prezydenta stróża żyrandola, wielkiego szoguna, oraz premiera szatniarza. Miłość, tego nic nie jest w stanie zmienić, żadne argumenty, prawo czy konstytucja.
@dozerman230: Jakby wybrał kogoś z pierwszego rzędu znanego z taka polaryzacją społeczną to by przerżnął wybory kaczor, więc wybrał młodego niekojarzącego się z partią, tak więc to raczej obopólnie korzystna transakcja dla nich. Teraz też jak mają trochę rozumu tak zrobią i wezmą jakiegoś Płażynskiego albo innego w tym stylu.
nie chcesz powiedzieć chyba że bolek czy bul byli apolityczni.

Albo że trzask byłby apolityczny.


@Matpiotr: no ja nie chce tego powiedzieć, a o co chodzi?

wpis nijak nie dotyczy apolityczności, to ty z nią wyjechałeś wymieniając tylko bolka i komora