Wpis z mikrobloga

Eh, jak radzicie sobie z tym, że już 1/3 waszego życia za wami?
To co przed wami to tylko patrzenie na coraz to więcej wypadających włosów, na coraz to więcej zmarszczek.

Patrzenie w oczy śmierci to coś okropnego, nie chcę tam patrzeć, ale nie mogę odwrócić wzroku.

Każdy dzień jestem bliżej. Czuję się jakbym był w kajaku na wodospadzie, spadającym prosto w paszczę ponurego żniwiarza.

#przegryw #depresja #chcepogadac
  • 24
  • Odpowiedz
@janekhe jeszcze coś ci dopisze, bo to co napisałeś jest idiotyczne i przeczy wszystkiemu co zaprowadziło nas do tych czasów. Strach nie powinien być wyznacznikiem czy cos robimy czy nie, to pomimo strachu cos robimy. Pomimo strachu Kolumb wybrał się w podróż w nieznane, pomimo strachu chodziliśmy po księżycu, pomimo strachu na egzaminach podnosimy kwalifikacje. I dlatego pomimo strachu posiadamy dzieci. Odwrócenie stoi w opozycji do cywilizacji jaką posiadamy
  • Odpowiedz
Jak kupujesz samochód to możesz się bać że ktoś ci to przerysuje?


@alverini: samochod nie odczuwa. Ani emocji ani bolu. Psa nie stworzyles ty, tylko ktos inny. Mozesz mu zapewnic lepsze warunki. Tworzac dziecko wiesz ze czeka je smierc a potem sie o to boisz.

Jesli strach nie powinien byc wyznacznikiem, to czego sie boisz? Czemu boisz sie o smierc swojego dziecka?
  • Odpowiedz