Wpis z mikrobloga

@gustowny_dzikus: najbardziej mnie smieszylo to jaka mu przyszlosc wrozyli, niech nawet zbiera smieci po podworkach, kogo to obchodzi czy bedzie mial prace po prezydenturze, to jest niepowazne, przeciez on wie co bedzie robil, zostanie jakims drugim sikorskim czy innym zausznikiem jakiegos oligarchy
@gustowny_dzikus: mam sąsiada który zwyzywał odwiedzającego go wnuka i kazał mu nie przyjeżdżać, bo coś się raz wyśmiał z PiSu xd

Sam czasem gadam na tematy polityczne, ale prawie nikomu nie mówię na kogo głosuję, bo nie jest to jakoś szczególnie istotne i nie prowadzi raczej do jakichkolwiek ciekawych rozmów
@gustowny_dzikus: Bo widocznie u ciebie są pokojowo nastawieni i nikt nikogo nie chce na siłę przekonywać. Najgorzej jak znajdzie się jeden człowiek który się uprze, rozpocznie temat polityczny i będzie za wszelką cenę chciał przekonać na swoją partię, wyzywając przy tym przeciwników od debili, plebsu, idiotów tak samo ludzi na nich głosujących i masz już kłótnie, a najgorzej jak dwóch takich się spotka osobników. Ja to tam w dupie mam politykę