Wpis z mikrobloga

Ale ten Kanał Zero to padaka. Ludzie cenili Stanowskiego za dynamiczny i prześmiewczy content, a dostali pół-godzinne monologi jakichś starych dziadów ( ͠° °)

Fanboje rzucają się do obrony w komentarzach tłumcząc, że to początki i należy im dać czas albo udając, że ten bełkot Gwiazdowskiego to wartościowy content. Za miesiąc opadnie hype i mało kto zostanie z tej widowi.

Kompletnie postrzelony pomysł z tymi formatami. Na poczekaniu jestem w stanie wymyślić lepsze - jak chociażby Gwiazdowski vs. Szumlewicz i co odcinek debata na inny gorący obecnie w polityce temat. Z Raczkiem mogliby zrobić przegląd filmów z VOD, bo to obecnie ludzie oglądają, a nie jakieś przedpremierowe seanse kinowe.

Już jest słabo, a to przecież jedne z większych nazwisk na kanale.

#stanowski #kanalzero #kanalsportowy
Clefairy - Ale ten Kanał Zero to padaka. Ludzie cenili Stanowskiego za dynamiczny i p...

źródło: gwiazda

Pobierz
  • 3
@Clefairy: Chłopa zamknęli w kartonowym pudle i opowiada swoje śmieszne historyjki tłumacząc przez 30 min jak działa ekonomia. Kwintesencja leśnych dziadków z czasów studiów. A poniżej jak wygląda dynamiczna forma tłumaczenia prostych ale i skomplikowanych zagadnień, które praktycznie każdy jest w stanie zrozumieć. Dokładnie tak nauczyłem się czym jest i PO CO Transformacja Furiera gdzie po pół roku wykładów nadal gówno rozumiałem.
PlesniakPospolity - @Clefairy: Chłopa zamknęli w kartonowym pudle i opowiada swoje śm...