Wpis z mikrobloga

rosyjskie farmy trolli ingerowały w wybory w USA
rosyjskie farmy trolli ingerowały w Brexit
Niemcy odkryli 50 tys. ruskich kont które opublikowały milion fejków

ale nie, w Polsce na pewno nie mamy ruskich trolli, które próbują skłócić nas z wszystkimi w okół, a także między sobą, to wcale niepodobne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rosja #ukraina #wojna
fhgd - rosyjskie farmy trolli ingerowały w wybory w USA
rosyjskie farmy trolli ingero...

źródło: 8egpw2

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@fhgd:
In January 2023, a study from New York University's Center for Social Media and Politics about the influence of Russian trolls on Twitter found they had little influence on 2016 voters' attitudes, polarization, or voting behavior.

Po prostu jesteście szurami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@fhgd: Naprawdę przejmujesz się Panasiukiem i jego wysrywami? On nie jest agentem ale pożytecznym idiotom i tyle :D Nie przekona wielu ludzi do swojej prorosyjskiej wizji :D Czy ktoś się przejął jak Owsiakiem, że wydał 21milinów na bilbordy zamiast na dzieci? Nikt z jego wpłacających. Nie przekonasz już przekonanych.
  • Odpowiedz
@drywall33:

rosyjskie farmy trolli ingerowały! Szok! Zachodni kapitał jak potrzebuje ingerować to po prostu kupuje media

a teraz zastanów się - czy zachodni kapitał ma interes w osłabieniu zachodu? a potem - czy r0sja ma interes w osłabieniu zachodu?
@JIDF:

Czy ktoś się przejął jak Owsiakiem, że wydał 21milinów na bilbordy zamiast na dzieci? Nikt z jego wpłacających.

to się nazywa marketing, coś co jest na tyle ważne że stanowi
  • Odpowiedz
@CamusVevo: Naprawdę uważasz, że te bilbordy coś dały? Od lat co roku coraz więcej ludzie wpłacają a kwotą ponad 20mln mógł sporo sprzętu kupić i okleić nalepkami. ( ͡º ͜ʖ͡º) W sezonie jeździłem do pracy rowerem i na odcinku 3.5km mijałem 5 bilbordów z "sepsą" Zawsze mnie to mierziło, że tyle wydaje na nic nie znaczące bilbordy a pewnie ty się cieszyłeś, że Owsiak działa.
  • Odpowiedz
ale nie, w Polsce na pewno nie mamy ruskich trolli


@fhgd: Co ty, wykopu nie przeglądasz? Nie ma czegoś takiego jak ruski troll w Polsce, są tylko ludzie, którzy nie popierają całej tej wojny, są oburzeniami przywilejami dla "narodu wybranego" i dbają o polską historię i polskie interesy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to się nazywa marketing


@CamusVevo: Akurat chodzi o polityczne zaangażowanie firmy, a nie marketing xD

Google i Facebook nie prowadzą kampanii przeciwko amerykańskiej władzy. Podejrzewam, że bardzo szybko urzędy antymonopolowe zainteresowałyby się tematem.

czy zachodni kapitał ma interes w osłabieniu zachodu?


Trudno powiedzieć. Dużo zachodnich korporacji działa na szkodę świata zachodniego, ba ma w tym krótkoterminowy interes. Niemcy potrafią sprzedawać całe firmy, gazociągi i porty, jak jakieś afrykańskie bantustany. Najlepiej to
  • Odpowiedz
@JIDF:

Naprawdę uważasz, że te bilbordy coś dały?

wiadomo, marketing nie działa, kto by się dał przekonać do kupna jakiegoś proszku do prania tylko dlatego że pokazał się w TV... a jednak firmy wydają na to i zarabiają n tym miliardy xD

a pewnie ty się cieszyłeś, że Owsiak działa.

tak, cieszyłem się bo wiem że marketing wbrew pozorom działa
  • Odpowiedz
@robertkk: Akurat Serbowie to nie potrzebowali by pomocy ze strony Rosji z tym. Tam to i tak panuje populistyczna partia kontrolująca wszystko od mediów przez sądy do lokali wyborczych. Za dużo rozsądnych zwiało stamtąd, podobnie jak ze Słowacji. Tam najbardziej ambitni to wyjeżdżają robić do Czech, albo chociaż do Polski
  • Odpowiedz
@fhgd: mnie to bawi, bo widać że groovery czasami potrafią stanąć po stronie pis, czasami po, czasami konfederacji,
Byleby tylko zasiać zamęt
  • Odpowiedz
@fhgd: Wróg który jest jednocześnie bardzo słaby (podawane są olbrzymie straty na Ukrainie mimo dużej przewagi) i niesamowicie silny (udane wywieranie wpływu na wybory w usa, brexit). Stara, dobra, ruska (ironiczne, co? xD) szkoła propagandy
  • Odpowiedz