Wpis z mikrobloga

#pokazkota #dziarskikacperek Ja w szpitalu, pod kroplowkami i na antybiotykach, a kacpi w domu. Czesto sie wkurzam, ze koty wariuja, ale jednak wole to niz, dziadkow ktorzy jecza i morde dra, az tabletki na spanie musze brac, bo spac sie nie da xD wczoraj lezalem x godzin zeby przysnac to sie nie dalo. Trzymajcie sie Mireczki i udanego weekendu, przynajmniej dobry internet 100mb/s w szpitalu xd
Lujdziarski - #pokazkota #dziarskikacperek Ja w szpitalu, pod kroplowkami i na antybi...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: ta babka pojechala od ciebie? A trafia do kibla czy nie? Emeryci w pewnym wieku ich toaleta wygląda tragicznie, moi dziadkowie raz na święta srali i wody nie spuszczali bo "koszty" #!$%@?łem ich i się to od tej pory zmienilo no ale gówno z 4 dni widziałem w kiblu XDDD
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol jeszcze do 10 lutego jest xD pielegniarka mi podlaczala teraz antybiotyk w kroplowce i czytalem twoj komentarz to prawie smiechem wybuchlem xD trafia, ale jak swiatla nie zapali, to jej pocieknie mocz na kafelki, albo klape i nie zetrze, ale tak to juz jest, strasznie sie postarzala przez 10 lat, do kotow sie mocno przywyczaila i je lubi, i na kazdego mowi „mimi” xD
  • Odpowiedz