Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem krytykę Stanowskiego, ale rozchwianie emocjonalne i krótka pamięć wykopu śmieszy mnie i żenuje jednocześnie. Wyciągacie mu np. że w 2015 popierał Dudę? A pamiętacie ilu z was wtedy nienawidziło Komora włażącego na krzesło jednocześnie podniecając się młodym dynamicznym i memicznym kandydatem PIS? Jaki panował wtedy klimat? Powszechna nienawiśc do Tuska, "masakry" Kaczafiego były plusowane, już nie wspominając o niezdrowej fascynacji takimi personami jak Korwin czy... Marian Kowalski XD. Sami dawaliście się na to gówno nabierać, może jest tu część osób, które nie miały wtedy praw wyborczych, jednak coś mi się wydaje, że większość miała i duża część poszła głosować na Andrzeja. Porównania z House of Cards, memy typu Frank Underdud, ale dziś Stano pisowiec bo coś powiedział w 2015. Uderzcie się w pierś i nabierzcie trochę dystansu, bo coś czuję że tych szurskich teorii o stworzeniu Kanału Zero przez Kaczyńskiego (XDDD) będziecie się za 10 lat tak samo wstydzić jak jarania się w 2014 roku Wojciechem Cejrowskim. Z fartem.

#kanalzero #bekazpisu #bekazwykopkow #stanowski #polska
aei9077 - Ja rozumiem krytykę Stanowskiego, ale rozchwianie emocjonalne i krótka pami...

źródło: EnVsW1mXIAI4bcS

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@aei9077 w 2018 odbierał od Dudy nagrodę, a w 2019 wspierał i głosował na PiS. Pal licho 2015, to co zrobił 4 lata później, w bonusie dostając reklamy z Orlenu, to było zwykłe robienie z siebie Kukiza.
  • Odpowiedz