Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Gdybym pisał coś. nielogicznego lub nieprawdziwego to łatwo by było to jakoś obnażyć czy wykazać. Niestety nikt tego nie potrafi zrobić. Jedyne na co was stać to wyśmiewanie, w nadziei, że nikt nie zauważy, że po prostu mam rację, a wy żyjecie w jakiejś bajce.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jah00: jak bosak pisze takie odpaly jak "Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył" to raczej nikt na powaznie z tym nie dyskutuje, tylko robi sobie z tego beke xdd no i tak samo jest z tym co ty piszesz
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013: szkoda ze nie moge dodac tagu do wpisu

@Kryspin013: Gdybym pisał coś. nielogicznego lub nieprawdziwego to łatwo by było to jakoś obnażyć czy wykazać. Niestety nikt tego nie potrafi zrobić. Jedyne na co was stać to wyśmiewanie, w nadziei, że nikt nie zauważy, że po prostu mam rację, a wy żyjecie w jakiejś bajce.


@Jah00: tu masz przyklad tej swojej logicznosci i prawdziwosci xDDD https://wykop.pl/wpis/72176723/powiem-wam-ze-to-jest-niezla-zabawa-szukanie-komen
  • Odpowiedz
no i tak samo jest z tym co ty piszesz


@SmugglerFan: Nie jest tak samo, bo ja nic o Bogu nie pisałem. Po drugie nie jestem wierzący. Po trzecie wyrywasz Bosaka z kontekstu, bo nie wiadomo o czym pisze, więc nie sposób się odnieść. A po czwarte jeśli ktoś napisał głupotę to nadal łatwo ją wykazać. Wy po prostu nie potraficie tego zrobić i szukacie wymówek.
  • Odpowiedz
@Jah00: W sumie przeczytałem tekst - szkoda, że jest niehistoryczny, bo pomimo istnienia wolnego rynku, ludzie będą oszukiwać, a pracodawców ciężko kontrolować czy dostarczają to co deklarują, a w wolnym rynku to niemożliwe, bo nie ma kontroli
  • Odpowiedz
@fervi: Co to znaczy niehistoryczny? Że nie pasuje do twojej narracji? Jakiś nonsens. Były w historii społeczeństwa, gdzie nikt nie zamykał domu, bo był pewien, że nikt go nie okradnie, więc chyba historii nie znasz, albo znasz tylko tą część historii, która pasuje do lewackiej narracji. Poziom oszustw, przestępczości, korupcji jest stopniowalny, ten może być mały , albo wysoki, skoro nie może być zerowy to powinien być możliwie najmniejszy. Więc kolejna
  • Odpowiedz
@Jah00: Mówię o tym, że niehistoryczny, bo z założenia sprawdzenie pracodawcy jest trudne i często niemożliwe. Zacznijmy od tego, że trzeba było wprowadzić kontrole żywności, bo jakoś producentom nie opłacało się sprzedawać produktów takimi jakimi powinny być - bez dodatków niejadalnych. Wszystko co się dało to się sypało i to fakt historyczny. A wiesz jak powstały takie badania? Ktoś stwierdził, że coś #!$%@? za dużo dzieci umiera :D

Powiesz, że może
  • Odpowiedz
bo z założenia sprawdzenie pracodawcy jest trudne i często niemożliwe


@fervi: Nie musisz sprawdzać pracodawcy. Wystarczy, że sprawdzisz, czy dotrzymał umowy. Napis na kupionym opakowaniu to też zawarcie umowy.

trzeba było wprowadzić kontrole żywności


@fervi: Nieprawda. Wprowadzono ją mimo, że właśnie nie trzeba było. Można to rozwiązać tak jak napisałem. Podałem konkretne przykłady.

A wiesz jak powstały takie badania?


@fervi: Wypracowanie standardów oraz świadomości konsumentów zawsze zajmuje pewien czas.
  • Odpowiedz
Wystarczy, że sprawdzisz, czy dotrzymał umowy. Napis na kupionym opakowaniu to też zawarcie umowy.


@Jah00: Jak sprawdzisz czy kawa, którą pijesz jest kawą, a nie napojem kawopodobnym lub nie zawiera domieszek czegoś innego?

Wprowadzono ją mimo, że właśnie nie trzeba było. Można to rozwiązać tak jak napisałem. Podałem konkretne przykłady.


@Jah00: A jednak przez lata ludzie byli truci.

Chodzi o to by szybko naprawiać problemy i to właśnie robi wolny
  • Odpowiedz