Wpis z mikrobloga

#psychiatryk24 #energiasloneczna #kosmos

Musze powtorzyc tutaj moja odpowiedz na pewien komentarz pewnego kolegi z mirko, bo bardzo mi sie moja odpowiedz podoba i chce wam ja przekazac:
"
@Adruns: Wlasnie to, co pisze. Wszystkie moje wpisy tutaj na mirko duzo opisuja, co przezylem i wiem, ale tez co probuje wymyslic / zrozumiec. Widziales moze kiedys jakies swietlne postaci, ze ci sie wydawalo, ze "to niemozliwe"? Bo ja mowie, ze one sa prawdziwe, tylko zeby je zobaczyc, trzeba tak inaczej duchowo patrzec. Miales jakies doswiadczenia paranormalne?
Ja mam na czole gwiazde 7-ramienna, ktora migala mi w kosciele kiedys jakby do srodka mnie przy zamknietych oczach. Widzialem tez raz takie swiatlo biale w niebieskim swietle, takie migniecie w polu widzenia, wtedy uznalem ostatecznie, ze Bog istnieje.
To tak w skrocie.
Widzialem tez czarnego weza, jakby szatan sie pokazal na moje wezwanie i byl ze mna jakis czas, moze ciagle jest.
Ergo: dzieje sie tutaj duuuzo wiecej, niz sie wiekszosci ludzi wydaje. Chce wiedziec, co dokladnie.

Ciekawostka specjalnie dla Ciebie: mialem takie dziwne cos, ze w Maroko na wakacjach w hotelu sobie ide na kolacje i nagle widze katem oka, jak jedna z gwiazd pojawia sie na niebie w ten sposob, ze ona jakby wylatuje z horyzontu i sie umiejscawia na niebie, jakby moja gwiazda, ktora jakos zostala wyjeta ze mnie i dla mnie dana na niebo. Ona tak sie dziwnie kolorowo mienila, nie jak te, ktore sa daleko w kosmosie i je widac na niebosklonie nocnym.
To by wskazywalo, ze czesc ludzi nie chciala mi tej gwiazdy ukrasc, tylko ja dla mnie na niebo dali, moze w przyszlosci bede jej uzywal do czegos, kto wie.

Albo wszystkie giwazdy takie sa, jak w Truman show (czy cos takiego, byl taki film), gdzie chyba taki reflektor z napisem "Syriusz" nawet spada - ale to niemozliwe, ze wszelkie informacje o pdrozy na Ksiezyc i sondach kosmicznych i zbieranych przez nie materialach sa falszywe, prawda? A moze... Trzymaj sie Bracie!
"
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@troglodyta_erudyta: Nie jestem chory, tylko to sa rzeczy tak niesamowite, ze na poczatku trudno w nie uwierzyc. Jednak z jednym sie jakby zgodze (jesli dobrze cie wyczuwam), ze zeby miec ostateczna pewnosc, trzeba by miec dostep do poziomu wyzej, zeby spojrzec na wszystko z gory, lub wprost wiedze z zaufanego zrodla, bez manipulacji.
  • Odpowiedz