Wpis z mikrobloga

  • 0
@Iskaryota: podjechałem dzisiaj do mechanika z myślą że dam 50zł za poprawienie znowu uszczelki a tu #!$%@? wyskakuje z 600zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ksjoc_zakony: widziałem taki przypadek. Silnik BMW m52b20, uszczelka obudowy termostatu się pokruszyła przez co silnik miał problemy z hehe chłodzeniem.
No to Janusze posklejały to sylikonem i uwaga nic to nie dało. Potem kupili uszczelkę o kształcie litery H i powinno się ją zwilżyć i wtedy zamontować. Janusz Schabowski z tego silnego pokolenia, które wie ze wiertarka ma prawe i lewe obroty uszczelnił ją… sylikonem.
W koncu powiedział ze to
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel: 430 za tłumik z bosala, reszta robocizna. Tłumaczył mi to dlaczego taki (na tyle ile pamiętam bo szybko zapominam szczegóły) oryginalnie jest na bosalu i w przypadku innych części może być problem z montażem i koniecznością wymiany całości. Ogólnie co do tego mechaniora nie mam powodów podejrzewać żeby mnie na kasę #!$%@?ł
  • Odpowiedz
nigdy więcej fiata. Ha tfu!


@zielony_goblin: Tylko że nie demonizujmy zbytnio danej marki, bo to nie znaczek na masce winien jest tego, że ktoś auto wczesniej zaniedbał.

Miałem kumpla, co jeździł Scenickiem w Dieslu i jak sprzedał, to powiedział, że nigdy więcej Francuza. Zapytałem, co mu to auto zrobiło? To odpowiedział, że
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34 owszem. Najpierw się zapytał czy sprzedaję samochód bo jeśli tak to wystarczy pospawać ale jak go zostawiam to nie ma sensu bo za parę miesięcy będzie to samo
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34: fotka tłumika. mi powiedział że to i można było pospawać tak jak wcześniej wspominałem ale to będzie powracać w okół.
Dałem się #!$%@?ć czy nie? XD
HaPPe - @Zielony34: fotka tłumika. mi powiedział że to i można było pospawać tak jak ...

źródło: 5

Pobierz
  • Odpowiedz