Wpis z mikrobloga

#diy #elektryka
Światło wróciło... w końcu po prawie 2 miesiącach ciemności. Niby nic a jak człowieka zwykłe światło cieszy.

Dobra sprawa, zadowolony jestem. Wykręciłem kable z licznika, dałem kostkę przewód z wtyczką i chodzi.

Ciekawe na ile ten akumulatorek 20Ah, wystarczy, przy obciążeniu około 50W powinien na 4h wystarczyć.
Jedyne co to musiałem odesłać pierwszą przetwornicę i kupić inną droższą. @Zarzutkkake nie powiedziałeś mi że jest coś takiego jak sinus kwadratowy i sinus falisty. Kupiłem zadowolony za 150zł, a tu się okazuje że nie radzi sobie prawie z niczym, halogeny coś dziwnie, led na 230V również, jedynie urządzenia z własnym zasilaczem były ok, a to jeszcze klucz elektryczny do kól ma zasilać( silnik ze szczotkami) czytałem, że może by i poszło,tylko się grzało albo szybciej zepsuło lub nie miało siły. Kupiłem z sinusem falistym 240zł kosztowała.
Czy ta 500W ruszy ten klucz jeszcze nie sprawdzałem, z tym, że to już nie będzie szło z tego akumlatorka tylko bezpośrednio z odpalonego samochodu.
r5678 - #diy  #elektryka
Światło wróciło... w końcu po prawie 2 miesiącach ciemności....

źródło: 20240201_165502

Pobierz
  • 1