Wpis z mikrobloga

Moc wyjściowa użytkowa (ciągła): 500W


@r5678: odpalić pewnie odpalisz, ale jak będziesz chciał odkręcać wykorzystując powyżej 500 W mocy klucza, to już gorzej. No i zapiąć musiałbyś bezpośrednio do akumulatora, a wątpię, że te przewody w zestawie wytrzymają takie prądy.
@r5678: powinien bo ktoś pisał w opiniach że szlifierkę 1000W dało radę zasilić ale jak jeszcze nie masz takiego klucza to może poszukaj na 12V bo mniejsze straty i tańszy powinien być na dodatek
@wonsz_smieszek przy 40 - 50cm wystarczy zasilić to wprost z akumulatora przewodem 6mm2. Przy kluczu to nie będzie pobór ciągły.
Dla przykładu to jak nie miałem sprzętu budowlanego na baterie to wiertarka gbh 2-28 o mocy 750W zasilana była przetwornicą 150W. Do prac elektrycznych jak kucie czy wiercenie otworów szóstką w betonie wystarczyło. Warunek był taki by ją powoli rozkręcać na obroty. Dzisiejsze przetwornice to nic innego jak taki sam chińczyk co
przy 40 - 50cm wystarczy zasilić to wprost z akumulatora przewodem 6mm2. Przy kluczu to nie będzie pobór ciągły.


@Zarzutkkake: no własnie o to mi chodzi - czy te przewody w ogóle mają porównywalną średnicę, bo to wygląda na dość chiński produkt i może się okazać, że miedzi tam nie ma albo krokodylek się trzyma na kilku żyłkach:)
@r5678 ten klucz ma niby ponad 2kW a udar to 720Nm. Pomyliłeś jednostki. Ale pooglądaj jego testy, to jest to samo co toya, powermat i inny najtanszy chłam. Także on nie ma ani 720Nm ani 2200W.
@r5678 chodzi o to, że chińczyk masowo produkuje jeden sprzęt a potem różni tani producenci jak toya, powermat, geko, kraft dele, czy dzisiejszy black decker albo samo black imitujące starego black deckera i jeszcze wiele innych mają te same parametry. I teraz co najważniejsze to ludzie kierują sie przy takich sprzętach jak najwyższymi parametrami i ceną, która musi być najniższa. Ten klucz realnie ma poniżej 500W, mam akurat takiego powermata. I realnie
@Zarzutkkake: Czyli przetwornica tym bardziej sobie z nim poradzi. wiem, że to jedno i to samo i tylko naklejki inne ;)
Do moich zastosowań wystarcza i mam go już z 6 czy 7 lat. Tylko teraz nie mam już prądu i szukam alternatyw. Głównie chodziło mi o to aby wiedzieć czy uda mi się go zasilić przetwornicą 1000W
Bo poza kluczem ma mi ona jeszcze zasilać oświelenie w garażu ale to