Wpis z mikrobloga

@aa-aa: rozmaqwialem z wieloma niemcami i tak naprawde dla wiekszosci adolf to jest bohater narodowy tylko ze oni to wiadomo maske do gry zakladaja ze niby byl zly itd a tak naprawde to go wielbia i to dla nich bohater narodowy jak pilsudski w polsce czy bandera na ukrainie
  • Odpowiedz
@j0shva: Co ty #!$%@? XD Bohater który paradoksalnie wszystko zniszczył, wysłał na rzeź miliony (również swoich), zrujnował własny kraj, własnych rodaków skazał na stachanowską pracę i jedyną słuszną partię, prawił rozkazy nerona jak lecii i sprawił że niemcy pewnie i 100 lat później będą kipić wstydem za to co kiedyś odwalili, a ponoć to taki cywilizowany i kulturalny naród. Super tego bohatera mają, innych widocznie nie znają.

pilsudski w polsce


Piłsudski
  • Odpowiedz
@j0shva: @eeehhh

Jedynym typem Niemca który może pochwalić Adolfa wydaje mi się jakiś fizyczny Jörg koło 50tki dla którego szczytem humoru jest "fleischsalat", do tego śmierdzi piwskiem i tanim mięsem.

Mam w firmie jednego gościa który udostępniał na story na whatsappie jakieś wysrywy, że musi czekać na termin do lekarza bo nie jest obcokrajowcem itd

Oczywiście ten kretyn pisząc po niemiecku wali tyle błędów ortograficznych, że nawet mnie jako Ausländera bolą
  • Odpowiedz
@erni13: Nie no, neonaziole też istnieją, zresztą ten dureń wyżej chwali się że takich ponoć zna xD Super towarzystwo

Cała reszta wie przez pryzmat historii, że NSDAP to była zwykła banda patusów i głupków przekonanych o swojej elitarności, a którzy w dosłownie 10 lat świadomie doprowadzili państwo do takiego stanu, że tylko wypowiedzenie wojny całemu światu i zmasowana grabież mogła utrzymać ten autodestrukcyjny twór. Wszystko co cywilizowane i rozwojowe - nauka,
  • Odpowiedz
@eeehhh: Wiem, że neonaziole nadal istnieją ale nie zaliczyłem ich do ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś gadałem z jednym Niemcem-prawicowcem ale tej trochę młodszej daty (nie no nie lubię z reguły obcokrajowców ale ty jesteś okej h3h3) to nawet on mówił, że Hitler i całe NSDAP to była porażka dla zwykłego Niemca bo próbowałem zdyskredytować jego poglądy właśnie zlomujac trzecią rzeszę
  • Odpowiedz