Wpis z mikrobloga

Po co chodzicie na dziwki, obspermione, z chorobami, co nie mają do was szacunku, tylko udają za kasę, żule i menele, brudasy je ruchają, i jeszcze za to płacicie.

Zamiast znaleźć sobie wygłodniałe milfisko 45-55 lat, zadbane, pachnące, wymagania maja małe, skoro mi z gębą 3-4/10 się udało wyrwać w UK 8/10 Amerykankę milfa,
Obiadki ugotują, przyniosą, bez gumy można bo ryzyko ciąży jest minimalne, a i jej bardziej zależy żeby nie zaciążyć.
Ryzyka Alimentów nie ma,rozwodu też, płacić nic praktycznie nie trzeba bo takie milfy mają już kasę swoją,
Nie grymaszą, nie kłócą się, ja sam od 5 lat odkąd ja znam to się nie pokłóciliśmy nigdy.
Do tego muszę jej dawać znać że lodzika to już wystarczy bo się przyssie jak odkurzacz i nie potrafi odpuścić. Bzyka się fenomenalnie.
I jak dobrze ruchasz to jest twoja oddana i wierna.

Same plusy bycia z Milfem.

Podajcie choć jedną zaletę chodzenia na dziwki względem posiadania Milfa, słucham

#ruchajzbadoo #ruchajzwykopem #ruchanie #milf #dziwki #seks #takaprawda #oswiadczenie #przemyslenia #uk #podrywajzwykopem #chadowezycie #wygryw #logika #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#divyzwykopem
  • 60
Po co chodzicie na dziwki, obspermione, z chorobami, co nie mają do was szacunku, tylko udają za kasę, żule i menele, brudasy je ruchają, i jeszcze za to płacicie.


@adamsowaanon: Facet z 70-80 IQ ma większe powodzenie u współczesnych lasek od naukowca ze 130 IQ (potwierdzone badaniami) - mnóstwo patusów, brudasów i meneli jest dzisiaj w normalnych związkach.
Inna sprawa, że wielu mężczyznom po prostu nie chce się już starać o
a potem wchodzi Ci stara do pokoju i przyłapuje Cię na waleniu konia. Dobra historia kolego


@Donatello95: chopie, ja mam 30 lat, i mieszkam sam w UK, piszę z własnego doświadczenia,
Z równolatkami mi nie szło, bo hipergamia ich wywalona w kosmos,
Ale z milfami już tak, i nie wyobrażam sobie pójść na dziwki, brudne, po zulach, cpunach, murzynach, ciapatych ruchać to,
Nawet by mi nie stanol przy takiej.
A jakość seksu za darmo i za hajs jest podobna(jeśli oczywiście trafi się na względnie fajną dziewczynę).


@D00msday: chyba se jaja robisz xddd
Milfisko jak się dobrze wyskacze to ci nie da spokoju, zajedzie cię, jaja wiecznie puste,
Całować się można namiętnie, minetke zrobić. Bez fochów, bez shit testów, czuć pożądanie. Bez gier i podchodów.

A z dziwką? Chyba byś nie wylizał cipki dziwki? Nawet jeśli jest zdrowa to bym się