Wpis z mikrobloga

#jareknaemigracji Oglądam Jarka od dłuższego czasu, to takie moje "guilty pleasure", zawsze na przyspieszeniu 2.00 i na invidious YT, aby nie nabijać mu wyświetleń.

Jaki to jest zakłamany, nie inteligentny i nie ogarniający rzeczywistośći wokół niego człowiek, to aż głowa wysiada!
Koleś nie ma pojęcia o prawie, przepisach, kulturze, wydarzeniach, codziennym życiu w Anglii. Coś tam słyszał ale nigdy nie wie nawet 5% prawdy. Widać, że on nie czyta nic po angielsku i nie integruje się z Anglikami oraz innym nacjami. Sama mieszkam w Londynie i nie mogę słuchać tych jego bzdur. Na początku wydawało mi się, że on udaje głupka ale teraz wiem, że nim po prostu jest.

Jeden przykład z brzegu - jego niewiedza na temat Brexitu, twierdzi, że emigracja do UK stanęła, że nowi imigranci w ogóle nie przyjeżdżają, że brak rąk do pracy. Tymczasem emigracja do UK w 2022 osiągnęła rekordowy, historyczny wynik, najwieksza ilość wydanych wiz (745 tys.). Oczywiscie, większość nowo-przybyłych jest z poza EU. Jest to teraz ogromny problem rządu, bo jest obciążony system zdrowotny, mieszkaniowy, itd.
W jednym z ostatnich odcinków strasznie framazoni na temat tego, jak to nie opłaca mu się więcej pracowac, bo zapłaci więcej podatku. Błagam! On obok wyższego progu podatkowego (£50,271), to nawet nie stał!

Jest strasznie nudny, markotny, bez polotu, depresyjny, wszystko widzi w czarnych kolorach, skupiony na innych, co kto robi, a nie na sobie. Ciągnie go do patologii i pijusów, nie ma normnalnych kolegów i towarzystwa.
Te jego ostatnie, osławione zarobki z YT wydobyły i pokazały do końca jego okropny charakter. Obnażył się do końca. On jakby miał jakąś większą wygraną w totka, to by chyba zwariował do reszty. Widać, że jest tak bardzo pazerny na pieniadze, że to najważniejszy temat w jego życiu. Musi wywodzić się z biedy jak cholera.

Ta wielka pogarda, którą pokazuje dosłownie wszystkim mnie przeraża. On nie lubi nikogo, Polacy be, Anglicy be.
Pycha kroczy przed upadkiem, nie wróżę mu długiej kariery na YT, ludzie już teraz oglądają go tylko dla beki. A jest za mało inteligemtny, aby wymyślić coś nowego, jakis nowy kierunek jego kanału.
Biedy, zgubiony, samotny człowiek, aż mi go żal czasami.
  • 4
@Patross: Bardzo celna opinia, zgadzam się Tobą. Pewnie większość jego mankamentów wynika z deficytów wychowania, braku zaszczepienia pasji, ciekawości świata i otwartości na nowe rzeczy. Tylko wegetacja, życie dla przetrwania, zarabianie dla przetrwania, dostał w prezencie z domu rodzinnego. Uważa że zjadł wszystkie rozumy swiata a ma tylko jeden i do tego niewielki. Dla mnie Jarek to nie tylko sam on, ale także wizerunek wielu jemu podobnych których 10, 20 czy
„On obok wyższego progu podatkowego (£50,271), to nawet nie stał!”

Kolego, Jarek to nawet 50 procent podatku płacił. To znaczy coś takiego, jego księgowa coś tam się tym zajmuje i on nie wie, ale jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) I zamykamy już temat zarobków.