Wpis z mikrobloga

@iampapryk: #!$%@?ąć od Julki konfitury.
To jakim deklem trzeba być w obecnych czasach aby
po 1: Wpisywać na swoich publicznych mediach społęcznościowych dane na tyle osobiste aby chwalić się nimi randomowymi ludźmi (typu miejsce pracy/uczelni itp.)
po 2: Mając na uwadze jak ten świat jest #!$%@? i do czego zmierza, postować jakieś gówno obrazki ze swojego publicznego konta pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Gyby to jeszcze było grono zamknięte dla swoich znajomków
@anakhin wiesz, czasami człowiek #!$%@? komis na FB czy coś, ale za nazwanie kogoś "debilem" może siedzieć nie pójdziesz, ale taki content to już srogi! Coś takiego to bałbym się wrzucać nawet na jakimś fake koncie czy na wykopie, że ktoś zgłosi, dostaną IP i dupa. #!$%@? dobry jest xd

Co do danych. Ja na FB mam miasto i to nie wiem czy nie za dużo. Kosmos totalny by takie dane wrzucać
To jest straszne no ten typ postuje, a wykopki przegrywy jeszcze go będą bronić bo pocisnął k0biecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@erixon:
Ojej, nie podoba mi się to, co ktoś pisze w internecie. Jedziemy z nim #!$%@?, nie może tak być, że ktoś postuje coś, co mi się nie podoba. Napisz coś jeszcze o mowie nienawiści i, że ludzie nie rozumieją czym jest wolność słowa i będzie