Wpis z mikrobloga

@Moonlight20: syfa raczej nie, musiałaby mieć jakąś zadre w ryju czy coś. Wydaje mi się, że nie jest tak łatwo się czymś zarazić od nich, bo one tez dbają o zdrowie i jak widzą, że masz pryszcza na pindolu to nawet ręką nie dotkną. Poza tym pare lat temu byłem bardziej zainteresowany rynkiem świń, pisałem z wieloma szwagrami i żaden się nie zaraził, także luz.
@Moonlight20: Miałem tam konto wiele lat temu, ale nie kojarzę, żeby były tam wątki o chorobach, bardziej ludzie dawali znać gdzie mogą trafić na minę, chociaż ja i tak zawsze wolałem iść na sapera, lubiłem ryzyko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za to lubiłem czytać wątki gdzie urwiska pisały jakich klientów miały XD
@MaxWalonkoo: Aha myślałem że jest tam jakiś temat szwagra co miał przygody z jakąś kiłą ale był jeden tylko temat i gościu okazał sie trollem trzeba było by przewalać całe forum żeby coś konkretnego znaleźć. Ja tam jednak wole przeczytać opinie żeby wiedzieć czego sie spodziewać i nie wywalić hajsu w błoto xD
@Moonlight20: Nawet nie wiem czy to garso nadal fukcjonuje czy już nie wymarło. Ja tam nigdy nie narzekałem, czasem nawet miło się zaskoczyłem jak była jakaś inna i okazywała się lepsza, a styczności z alfonsami nigdy nie miałem. Raz tylko było dziwnie jak wchodziłem na ostatnie piętro bo tam przyjmowały i jakiś typ od nich wychodził, raczej klient bo wyglądał na speszonego. Też nigdy nie szedłem do divy jak miała zdjęcia
@MaxWalonkoo: Nie no garso jest nadal żywe często pojawiają się opinie u tej co ja byłem pisali same pozytywy w sensie dobra atmosfera oprócz wyglądu bo odbiega od tych z zdjęć i w sumie mieli racje ale i tak zostałem bo była miła 38 lat miała przynajmniej tak było w ogłoszeniu ale pewnie starsza była. A co do tej typiary co niby zarażała to chyba w lublinie albo w łodzi jak