Wpis z mikrobloga

@Megasuper: szur, nie szur ?
Po co do czegoś co działało dobrze dolewać więcej biokomponentów ?
Ja od stycznia leje tylko i wyłącznie 98.
I tak, wiem, że w niemczech mieli e10 już kilka lat temu, ale po prostu, dla zasady, nie będę tego używał.
Głosuje portfelem w tej sprawie.
Jeśli nikt by nie łał nowej e10 to szybko by ją wycofali.
Jeśli nikt by nie łał nowej e10 to szybko by ją wycofali.


@Adruns: no ale pytanie takie, dlaczego mieliby nie lać?

tak samo można powiedzieć, że jakby nikt nie kupował aut spalinowych/elektrycznych to by je szybki wycofali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SpalaczBenzyny: no tak, tylko ludzie nigdy sie nie zgadają bo są zbyt podzieleni i skłóceni.
Nigdy sie nie dowiemy jaką mamy siłę jako społeczeństwo które robiłoby takie akcje solidarnie razem. A szkoda.
@Adruns: no ale ludzie w trąbce maja jakieś tam ekologie i inne takie,
jeżeli e10 jest OK, samchód jedzie, itd.. no to będą to lali,
jeżeli będzie problem z ich autem i ich portfelem to nie będą lali,
i nic nie zmieni to, że np. paliwo jest od ruskich i ruskie w ten sposób zbierają kasę na wojnę aby nas zaatakować,
nikt na stacji tankując swoje auto nie będzie się nad
@open_or_die: ale testował na nowoczesnym samochodzie z silnikami które ciągle możesz dostać w w nowym aucie w salonie, to tak nie wiem do kogo ten test, żeby testować e10 na paru letnim aucie z turbo benzyną, no można ale po co, kiedy główny problem z tym paliwem był podnoszony w kontekście starszych samochodów. Jakby zrobił na 20-25 letnim to by miało sens.
A tak nikomu ten jego test niepotrzebny, bo wiadomo
@r5678 i zapowiedział że to zrobi. Teraz mieli bardzo popularną konfigurację więc na tym testowali. I nawet nie ukrywasz że nie oglądałeś tego filmu bo tutaj testowali tylko to czy jets strata mocy i jak na takie paliwo reaguje sterownik.

I największy problem z tym paliwem mają silniki z początku bezpośredniego wtrysku, fsi i tfsi od 2007 roku itd
@open_or_die: oglądałem ten filmik w dniu premiery bo mi podrzuciło w podpowiedziach ;) i nawet wytknąłem w komentarzach że test dodatku do paliw był bez sensu bo puszka idzie na cały zbiornik a nie na w zasadzie rezerwę, bo mówili że leją po 15L paliwa i to jest wszystko. a nie 50 czy 60. więc trudno aby przy 4x większym stężeniu tego specyfiku nie było jakiś zmian w wynikach.
No chyba
@r5678 no to po co dałeś ten komentarz jak z filmu wynika że zrobią to o co się przyczepiłeś?

No z tym dodatkiem zrobili jak 90% ludzi by to zrobiło czyli właśnie na rezerwę żeby bylo jak największe stężenie.