Wpis z mikrobloga

@Krs90 gracze i tak kupią, sypnie się groszem za pozytywną recenzję i tak to się kręci. Lepiej finansowo wychodzi wydać pare crapow niz jeden dobry tytuł. Podobnie z mikrotranzakcjami która tez przyczynia się do zastoju deweloperów np gta5.
  • Odpowiedz
@MichalBialkovWyludzaNumeryTel: To nie poprzeczka, to inwestorzy i księgowi.
Komuś tam wychodzi, że najlepiej zarabiają gry w pewnym stylu i potem zmuszają twórców do robienia takich gier. Usługi, cyferki, skiny, kolorki przedmiotów. Mało kto patrzy na liczbę gier, które taki model #!$%@?ły. I potem to pchają na devach, by takie gry robili i przy okazji jak najmniejszym kosztem, niespecjalnie patrząc, czy dany zespół ma w ogóle doświadczenie w takich grach. Ma być
  • Odpowiedz
@XanderPLXE: No właśnie inwestorom, prezesom i księgowym się to wydaje xDD. Jaka gra tego typu odniosła naprawdę duży sukces w ostatnich latach? Ja pamiętam tylko same nadmuchane porażki - Anthem, Avengers i mnóstwo mniejszych gierek tego typu. Jakkolwiek można splunąć na graczy za to jak dają sobie wciskać kolejne, nic nie różniące się, CoDy, tak przy tych grach to nawet nie udaje się nakręcić hype'u.
  • Odpowiedz
@plasq: Bo 2 wielkie sukcesy i miliardy zarobku swoim światłem oferowanych zysków oślepiają ich przed zauważeniem 40 porażek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A najnowszy CoD to właśnie zgarnął najgorsze opinie ever za skok na kasę i kampanię robioną tak niskim kosztem jak się dało, bo większosć to mapa z warzone z dodanymi dialogami w tle.
I co z tego, póki jakkolwiek cyferki się zgadzają.

Dlaczego Ubisoft ciągle
  • Odpowiedz
@XanderPLXE: no ja zwyczajnie nie rozumiem przywołanego przez Ciebie Ubisoftu. Ja pindole, wydają ostatnimi czasy praktycznie jedną grę - AC, Watch Dogs, Far Cry, ostatnio Avatar, różniące się jedynie częścią gameplayu (przecież w tych grach często nawet drzewka rozwoju postaci są identyczne) i to się jakimś sposobem dalej sprzedaje (choć mam wrażenie, że hype na te gry jest coraz mniejszy). Jednocześnie mają w swoich kieszaniach takie marki, że fani to by
  • Odpowiedz