Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #mieszkanie #kupnomieszkania #tworczoscwlasna

Cześć, Mireczki, potrzebuję Waszej opinii. Szukam mieszkania w zawężonej lokalizacji i w nawiązaniu do tych rakowych flipperów chciałbym zostawić swoje ogłoszenia w wybranych miejscach (aby postarać się ominąć agencje) ALE chciałbym zrobić takie ogłoszenie, aby można było z niego wywnioskować, że faktycznie jestem zwykłym robolem na etacie, a nie żadnym agentem czy pośrednikiem.

Co byście uwzględnili w takim ogłoszeniu?
Co zmienili?
Czy w ogóle warto nakleić / wrzucić do skrzynki?
Roznosząc przy okazji mogę być chamski i pozrywać wszystkie inne kartki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałbym to wykorzystać jako dodatkowy kanał poza jakimiś marketplacami FB, portalami z ogłoszeniami. Chciałbym się wyrobić do czerwca, więc jak zacznie mi się palić to pewnie i z pośrednika skorzystam...
damiano_polishiano - #nieruchomosci #mieszkanie #kupnomieszkania #tworczoscwlasna

Cz...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 15
@damiano_polishiano a #!$%@? kogoś z mieszkaniem na sprzedaż obchodzi czy kupuje fliper, Niemiec, czy robak? Wystawia ogłoszenie i tyle historii. Makulatura w skrzynce denerwuje wszystkich.
Ponadto jaką mam gwarancję, że nie jesteś fliperem, który nie ma pomysłu więc pytasz ludzi z neta aby ci wymyślili kampanię biznesową? Podstępne z was #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sidhellfire: Klepanie CRUDów i templatek z Wordpressa nie różni się niczym od "robola", który robi takie same odtwórcze rzeczy tylko, że nie przed biurkiem, a fizycznie na zewnątrz.
Edit:
No i przy okazji robol tworzy coś fizycznego co można dotknąć, użyć, coś co przyda się wszystkim dookoła np. chodnik, a klepacz kodu tworzy kolejny niepotrzebny nikomu shit dla korporacji, w projekcie który zapewne nie wejdzie nigdy w życie.

Ja osobiście bym
@damiano_polishiano: A to info o UoP w zwykłym przedsiębiorstwie to w sumie w jakim celu?
Część osób może odstraszyć, bo pomyślą, że będzie kredyt załatwiany, więc jak mu wskoczy flipper z gotówką, to jest na wygranej pozycji.