Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Wykopianie, zbliża się Wasze ulubione święto czyli dzień zakochanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli ktoś z Was chce obdarować bliską osobę- może partnerkę, może partnera, a może dziecko lub rodzica, to zapraszam! W tamtym roku robiłam takiego exploding boxa i kartkę na zamówienie dwóch panów z tego portalu ze śmiesznymi obrazkami i w tym roku chętnie też coś wykonam ( ͡° ͡°)

Jest oczywiście możliwość personalizacji o kolory, imiona, napisy czy motywy.

Nie jest tanio, ale jest pięknie! xD

#kartkicytmirki - zapraszam na mój rękodzielniczy tag

#handmade #rekodzielo #chwalesie #tworczoscwlasna #walentynki
cytmirka - Dzień dobry Wykopianie, zbliża się Wasze ulubione święto czyli dzień zakoc...

źródło: 328570984_3397805107207646_3171736690690526942_n-horz

Pobierz
  • 25
  • 0
@worm_nimda: W sumie nie marnuje mi nikt czasu, nawet jak ktoś nie kupi to i tak mi miło, że moje prace się podobają :D Exploding boxy 150zł a kartki od 35zł ()
  • 0
@darbarian: Przyszedł pan filozof niszczyciel dobrej zabawy. Zawsze mnie rozwalają hasła "kocha się całe życie a nie jeden dzień". Tak, dokładnie tak samo jak całe życie się szanuje i kocha mamę, a mimo to jest coś takiego jak Dzień Mamy i nikt się nie pulta o to. Moim zdaniem Walentynki to jedna z wielu świetnych okazji, żeby w całym zabieganiu i zapomnieniu zrobić coś wyjątkowego dla drugiej osoby. Coś, czego nie
  • 0
@darbarian: Raz w miesiącu to nadal nie jest na co dzień. Co niby złego jest w tych walentynkach? Każdy je obchodzi jak tylko chce. Ja mimo że na co dzień zawsze okazywałam miłość i uczucie mojemu partnerowi i często spędzaliśmy miło czas razem, to mimo tego bardzo lubiłam żeby walentynki były inne. Żeby razem zobaczyć jakiś film i napić się wina, wyjśc do restauracji na przykład w innym mieście, czy zrobić