Wpis z mikrobloga

@mickpl: Czyli schemat jest taki: krytykujesz program żeby zdobyć poparcie -> obejmujesz stanowisko -> (tutaj coś się dzieje $$$$$) -> i przychodzić z gotowymi grafikami i jesteś największym zwolennikiem programu. Widzę w jego oczach cierpienie, jest rozdarty między sumieniem, a tym co trzyma w walizce
  • Odpowiedz
@jacos911 moja rozmowa z gosciem z deweloperki ktor jest 10 lat starszy i dzieki temu ma wiecej niz 3 mieszkania bo po 240k kupowal. Kastral po 3 mieszkaniu zdjąć belke i kapital idzie w lokaty i obligacje a nieruchomosci pod mlotek, ja tak mowie. Niieeee przeciez nie kazdy musi miec mieszkanie jego argument. No tak bo z emerytury bedzie miec stac na wynajem mowie, miales fart bo starszy jestes. Hehe no trzeba
  • Odpowiedz
@jacos911:

Widzę w jego oczach cierpienie, jest rozdarty między sumieniem, a tym co trzyma w walizce


"Walka trwa, ale on już jest wielki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: ja myślę, żebyś się nauczył najpierw pisać w taki sposób, żeby się to dało zrozumieć.
Poza tym, z tego co tu zdekodowałem, to jak zwykle chce się u nas załatwiać sprawy poprzez #!$%@? innym. Gość inwestował swój hajs i zainwestował go dobrze, a teraz jakieś małpy będą chciały go #!$%@?ć, bo wykorzystał dobre czasy na ustawienie się zgodnie z prawem.

Jak wprowadzać jakieś zasady to w przód, a nie w
  • Odpowiedz
@000loki ciezko sie pisze z telefonu na placu zabaw. Zyjemy w kraju obywatelskim gdzie jest problem z demografia i mieszkaniami, jesli chcesz poprawic demografie trzeba naprawic sytuacje z mieszkalnictwem. Zniesienie belki pozwoli ludziom przeniesc fundusze z nieruchow na giełdę lub lokaty aby nie byli stratni. Chyba nie zrozumiales, nikt tu nikogo nie kara. Mieszkanie to nie inwestycja, to miejsce do zycia. Fajnie ze ktos inwestowal ale juz na tym zarobil 300-400% wiec
  • Odpowiedz
@mickpl: o, ktoś podpatrzył w PISie sposób wprowadzania zmian w prawie - wypuszczamy newsa, zbieramy feedback i w razie krytyki mówimy, że "to dopiero w fazie konsultacji", "urzednik się pospieszył', albo "był taki luźny pomysł, ale my tego nie popieramy" XD
  • Odpowiedz
@mickpl: no ale to nie będzie program 0%. To będzie program 1,5% do dość niskich kwot dla większości, 1% dla mniejszej grupki, 0,5% dla jeszcze mniejszej, a 0% to dla cząstki społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@mickpl Donald tyle obiecał w pierwszych 100 dniach, że ja już sam nie wiem kto będzie chciał wcześniejszych wyborów PiS czy KO. W KPRM padło: mieszać beton i Hetman już wie co ma robić.
  • Odpowiedz