Wpis z mikrobloga

Ejj.. od wczoraj wyskakują mi rolki z ankietami po 100zł na IG. Wiadomo, że daje #scam 'em lepiej jak z Czajki na Białołęce i ogólnie to nie reaguje na takie zarzutki. Ale z nudów kliknąłem no i się okazuje, że to jakiś #cygan kręci xD. Niby ludzie mają się po szczegóły do niego na priv zgłaszać.. A w rolkach najbardziej rzuca się w oczy "niski próg wejścia" he he.. W sumie to jestem zdania, że jeśli ktoś jest na tyle głupi czy naiwny żeby się na takie rzeczy nabierać to może niech lepiej ginie zawczasu.. Ale ze względu iż to jeden z szanowanej na świecie diaspory koczowniczej nakręca, to aż mnie nosi żeby to gdzieś jednak zgłosić. Nie wiem może to TVNu? ( #pdk ) Bo do samej mety to chyba nie ma sensu nawet ryja co strzępić skoro sami naciągacze u nich wykupili reklamy a im się najwidoczniej hajs zgadza? ( ͡º ͜ʖ͡º)
monky - Ejj.. od wczoraj wyskakują mi rolki z ankietami po 100zł na IG. Wiadomo, że d...

źródło: temp_file5637824486929403503

Pobierz
  • 10
@essla Nie znam się na tym.. xD ja to tylko bólki, wędliny wożę.. ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak na poważnie pytając: to legit jest? Bo jak tak to usuwam wpis bo #!$%@? jeszcze siedzieć pójdę za mowę nienawiści.. albo ziomki chaupę mi przyjdą zjarać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@monky:

Nie wiem czy legit, generalnie przeruchana metoda i pewnie jakbym go zgłosił po krótszej rozmowie, to dostał by bana za motywowanie
@essla:

dawno nie zarabiałem na afiliacji w bankowości, ale już rok temu motywowanie do zakładania kont, żeby dostać prowizje było #!$%@? źle widoczne przez reklamodawców, więc i sieci afiliacyjne. Teraz to już nie wiem, jakim desperatem trzeba być żeby się łapać tego xD