Wpis z mikrobloga

@Marek_Tempe: taki Renault stał u mnie na osiedlu w Radomiu od 1999 roku i cały zarósł krzakami bo nikt nim nie jeździł, a właścicielem był ojciec mojego kumpla. Był grafikiem komputerowym, ale nie wiem czemu nim nie jeździł. Kumpel mówił, że coś się popsuło. Jakieś 5-6 lat tak stał. Pamiętam, że robiło na mnie wrażenie to schowane nieco tylne koło.
@Lardor: ale nie o to się kłócimy :D Ja do dziś na osiedlu pod blokiem mam dwa Trabanty, bo mieszkają tam pasjonaci tych aut, ale jak im strzelę fotę pod blokami i napiszę "typowe osiedle 2024" to nie będzie to miało nic wspólnego z prawdą
@grand_khavatari jak by dziś kradzieży nie było, co do pracy ciut lepiej z perspektywami różnie jest jak nawet dużo młodych osób popełnia samobójstwa, dzisiaj masz LGBT które masz szanować i #!$%@? czy ci się to podoba czy nie. Patrząc na wyborców PiS to się chyba wiele nie zmieniło co do społeczeństwa. Więc pod wieloma względami dużo w mentalności się nie zmieniło
@Pan_Kielonek: uważasz ze w 2000 eo 2005 Polonezy i maluchy, byly czymś dziwnym i nikt tym nie jeździł? O boże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze nie tak dawno musiałem przestawić sposób myślenia bo miałem malucha za najtanszy, najgorszy szrot ktorego nikt nie chciał a później ludzie zaczęli dawać za nie ponad 3 tyś zł XD
BMW 3 to był absurdalny luksus do poziomu ze jeszcze w okolicy