Wpis z mikrobloga

Gra/grał ktoś na turniejach Legalnego Pokera? Mam kilka pytań czysto organizacyjnych. Jak to wygląda z tasowaniem kart? Czy kwota BB ante to kwestia umowna na każdym turnieju? I ogólnie jaka atmosfera tam panuje? (ʘʘ) #poker #poznan
  • 11
@universo: To wszystko zależy od miasta. Są turnieje z wyższym wpisowym i wtedy są opłaceni krupierzy, ale zazwyczaj gracze sobie sami tasują. Najczęściej jedna osoba ze stolika rozdaje ciągle, ale jak nie ma kogoś kto to lubi to leci po kolei z buttonem.
@universo: w Poznaniu nie grałem, więc na ten temat się nie wypowiem. W moim mieście kiedyś było super, turnieje po 120 osób, zajebista atmosfera, dużo śmiechu, mecz na rzutniku. Teraz 30 osób i stypa
@Newstradamus: jakie tam są zasady kwalifikacji do main turnieju (jakaś Bratysława czy inny Ołomuniec)? Te turnieje ligowe cotygodniowe to są satelity do satelity do pakietu czy jak? Próbowałem to zrozumieć ale nie wdrażałem się zbytnio :P
@w00nski: wszystkie turnieje są normalnie turniejami samymi w sobie, jest pula nagród. Wygrany każdego turnieju i jakaś tam pula osób z największą liczbą punktów z klasyfikacji generalnej(punkty z turniejów z kilku miesięcy) dostaje się do turnieju w którym do wygrania jest kilka/kilkanaście wejściówek na Słowację. Ogólnie to jak ktoś nie jest jakimś wyjadaczem to taniej wyjdzie kupić sobie normalnie wejściówkę na Słowację przez neta xd