Wpis z mikrobloga

@robert_malkowicz: wszystko ci miało być powiedziane zostało powiedziane. Wieje #!$%@? bo ludzie już się częściowo uodpornili na bajty i świadomość redpillowo-blackpillowa jest wyższa w społeczeństwie. Do tego wykop się wyludnia i wzrasta tutaj średnia wieku a do robienia inby zawsze pierwsi byli małolaci i ludzie maksymalnie do 25 roku życia
  • Odpowiedz
@Rondo3: Dokładnie i to samo widać w zachodnim blackpillu. Blackpill luźno ale opiera się na skrajnym darwinizmie i psychologii ewolucyjnej. A w tych dziedzinach nie ma jakiś wielkich przełomów ostatnio.

Tak samo z eksperymentami społecznymi kiedyś budziły oburzenie bo były szokujące dla normictwa a teraz wszyscy o tym wiem i normik nawet przytaknie.

To już nie jest ten etap że odkrywa się nową wiedzę teraz widzisz tylko akceleracje i możesz powiedzieć
  • Odpowiedz
@janciopan: co gorsza wiedza blackpillowa potrafi obrócić się przeciwko incelom. Obecnie coraz więcej tak zwanych neobluppilowców którzy blackpillem tłumaczą sobie #!$%@? po incelach jako podludziach i społeczny darwinizm
  • Odpowiedz
@Rondo3: Tak to robią zwłaszcza julki na tiktokach zachodnich. Lubie chadów i patrzę na wygląd? I co mi zrobicie śmiecie xD I w sumie racja, chady, chadlity bzykają, julki puszczają szparę. Czasami tylko można posłuchać dram typu oszukana julka jest w szoku, że chłop się przespał z nią i zniknął a przecież jest taka wyjątkowa.
  • Odpowiedz
@janciopan: aż dziwne że ktokolwiek jeszcze wierzy w to, że kobiety nie przede wszystkim na wygląd( a raczej na jego niezmienne atrybuty), bo w to że nie lecą w ogóle to nikt nie wierzy. Chyba tylko sojarze, ktorzy uważają że bycie feministą jest najważniejsze i redpillaki od bycia samcem alfa i szmalu, ale najmłodsi z nich to starsi millenialsi(minimum 35 lat).
  • Odpowiedz
@Rondo3: Jak ktoś powiedzmy jest w długim i całkiem udanym związku to ta kwestia może go całkowicie ominąć. Moim zdaniem takie realne blackpillowanie następuje gdy jesteś znowu na rynku matrymonialnym albo po prostu interesujesz się młodymi ludźmi i ich problemami.

ale najmłodsi z nich to starsi millenialsi(minimum 35 lat).

Cenna obserwacja. Dokładnie tak jest na braciach samiec i właśnie stare chłopy są największymi cołpiarzami.
  • Odpowiedz