Wpis z mikrobloga

Rozumiem że podwyzki opłat to nigdy nie jest dobra wiadomość, ale że wykopowi milionerzy i programiści 30k tak się oburzą, to się nie spodziewałem.

Przecież jak ktoś siedzi na koncie intenssive to zmienia się jedynie to że wypłata z bankomaty bez opłat zamiast 100PLN+ to 300PLN+

No co wy wykopki, nie macie w aktywach 100k PLN, ani nie macie wpływów 10k+ co miesiąc?

A z resztą, nawet jak wam się noga powinie, to przecież mając 12k na oszczędnościowym z odsetek opłacicie to konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#mbank #bankowosc
  • 8
@owsikalfred: No to przejdź na zwykłe osobiste i usuń karty, ba, możesz nawet w ogóle usunąć konto, no chyba że się złowiłeś na promocje hipoteki gdzie warunkiem jest utrzymywanie karty, no to zgodnie z umową ponoś wszystkie opłaty przez X lat
@Leniek: ja mam większe wpływy i trzymam aktywa, ale nie lubię jak mi narzucają opłaty, których inni nie płacą. Jak w firmowym koncie musiałem płacić 1,50 za każdy przelew to napisałem do nich, że mi się to nie podoba i odpuścili.

Jak chcę wypłacić np. 150 zł, żeby zapłacić komuś za usługę, to chcę 150, a nie 300.