Wpis z mikrobloga

Wykopowy prawicowiec Schrödingera, aż chciałoby się powiedzieć - Schreibera. "Zgadza się bezkrytycznie z prymitywną retoryką PiS'u, dopóki nie wie, że to retoryka PiS'u. Wiedziałby, gdyby czytał tekst, a nie nagłówki. No i autora tekstu, jeśli niekumatu. Autorem tym razem poseł PiS Zbigniew Kuźmiuk. Zero jakiekolwiek polemiki. Tylko trollować pozostało.

P.S. Salon24, tak bardzo krytyczny i niezależny xD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy
PiccoloColo - Wykopowy prawicowiec Schrödingera, aż chciałoby się powiedzieć - Schrei...

źródło: temp_file8619450474930872018

Pobierz
  • 11
Przecież to oczywiste, że @wykop toleruje trolle. Jeszcze ktoś zapyta na co poszły pieniądze, które portal wziął od rządu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jariii: Przecież w wykopie pracują tacy amatorzy że to głowa mała. Normalny portal ma jakieś narzędzia do walki z botami.

Oni tu sobie nie mogą poradzić z rumunem, strzelam że jedyną ich formą zabezpieczenia przed głosowaniem jest sprawdzanie IP (co samo w sobie jest
Szybkość z jaką ten "artykuł" został wepchnięty w gorące pozwala przypuszczać, że nie było tu przypadku a wyłącznie prikaz z góry do mobilizacji pisowskich bojówek wykopujących.


@HrabiaTruposz: Mi się wydaje, że odkryli że na wykopie można kupować wykopy (z zewnętrznych stron) - tak jak na YT. Bo mnie to aż zadziwia ile PiSowskiego szamba się teraz przebija na główną. I jeszcze komentarze PiSowskie wyplusowane. Kosztuje to raptem kilka zł (zdaje się,
Przecież to oczywiste, że @wykop toleruje trolle. Jeszcze ktoś zapyta na co poszły pieniądze, które portal wziął od rządu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jariii: Napisał jeden z największych trolli politycznych na tym portalu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Khorne_: Ja nie trolluje tylko wytykam klamstwa konfederacji. A to, że one was bolą to nie mój problem. Trzr=eba było ze mną nie zaczynać 12 lat temu na wykopie.